داخلی صفحه مازندران خبر
 
ايثار جانبازان نخاعي، وصف ناپذير است/جانبازان، مدال شجاعت را بر سينه دارند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران گفت : ايثار و از خود گذشتگي جانبازان نخاعي وصف ناپذير است و زبان ما در مقابل مجاهدت اين عزيزان قاصر است
ايثار جانبازان نخاعي، وصف ناپذير است/جانبازان، مدال شجاعت را بر سينه دارند
 
به گزارش ايثارواحد مازندران ،هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران روز پنج شنبه نوزدهم مهر ماه در مركز امام علي(ع) با يادگاران هشت سال دفاع مقدس و اسوه هاي صبر و مقاومت ((جانبازان عزيز قطع نخاعي)) ديدار كرد.
مظلومي پس از اين ديدار طي گفتگويي با بيان اينكه ايثار و از خود گذشتگي جانبازان نخاعي وصف ناپذير است گفت: زبان ما در مقابل اراده آهنين و عزم راسخ و مجاهدت جانبازان سرافراز قطع نخاعي قاصر است.
وي با اشاره به اينكه جانبازان نخاعي مدال شجاعت را بر سينه خود دارند اظهارداشت: جانبازي مدال پر افتخاري است كه شايسته انسانهاي پاك و با تقوايي بوده كه خداوند متعال آن را مختص بندگان خالص خود مي كند.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران پيگيري مشكل ايثارگران را يك ضرورت دانست و گفت:با عملكرد خوب و اقدامات موثر و بهنگام، خشنودي اين عزيزان را فراهم كرده و در جهت رفع موانع و دغدغه هاي آنان كوشا باشيم.
وي با اشاره به اينكه ديدار از خانواده هاي عزيز شهدا و ايثارگر با نگاه كارگشايي و حل مسئله باشد عنوان كرد: ديدارهايي كه از سوي مسئولين دستگاهها و ادارات از جامعه ايثارگري استان صورت مي گيرد هدفمند بوده و خروجي را به همراه داشته باشد.   
 مظلومي در حاشيه اين ديدارها،مسائل و مطالب بازگو شده توسط جانبازان نخاعي را بصورت تخصصي بررسي و جهت رسيدگي بموقع ، مورد پيگيري قرارداد.
مدير كل بنياد مازندران در ديدار با جانبازان قطع نخاعي به سرپرست معاونت تعاون و توسعه مديريت و معاونت بهداشت و درمان تأكيد داشت تا مسائل اين عزيزان را با جديت و در كوتاهترين زمان ممكن مورد رسيدگي قرار دهند.
نشست با مدير كل كميته امداد امام خميني(ره) جهت جامعه ايثارگري ، حضور در يادواره 114تن از سرداران و شهداي شهرستان مياندورود و شركت در جلسه كارگروه اشتغال در استانداري مازندران از ديگر برنامه هاي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران در اين روز بوده است.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 262687