جلسه آموزشی بهداشت محیط در بیمارستان میلادشهریار برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۰۱
با هدف رعایت نظافت دست و مدیریت پسماندها جلسه آموزشی بهداشت محیط در بیمارستان میلادشهریار برگزار شد.
جلسه آموزشی بهداشت محیط در بیمارستان میلادشهریار برگزار شد
 
به گزارش "ایثار"، در راستای افزایش اطلاعات پرسنل خدمات و بهداشت بیمارستان میلاد شهریار و بهبود عملکرد پرسنل جهت آگاهی از پسماندهای بیمارستان جلسه ای با این عنوان در بیمارستان میلاد با حضور پرسنل مربوطه برگزار شد.
در كشور ما دستورالعملي ملي توسط وزرات بهداشت و درمان و آموزش پزشكي به منظور جلوگيري از انتشار بيماري از طريق زباله و تأمين سلامت و ارتقاء بهداشت جامعه با توجه به حساسيت و خطرناك بودن زباله هاي بيمارستاني تفكيك، جمع آوري حمل، انتقال و دفع اينگونه زباله ها با اولويت خاص مورد اجرا گذاشته شد.
كاركنان زحمتكش خدمات كه مسئوليت جمع آوري ، حمل و انتقال زباله را به عهده دارند در هنگام كار بايد به اين نكات توجه کنند که كليه پرسنل خدماتي كه مستقیماً با زباله در تماس هستند در هنگام كار بايد از دستكش دو لايه كارگري، ماسك، پيش بند پلاستيكي و چكمه استفاده کنند،كاركنان خدمات هنگام جمع آوري زباله از فشردن كيسه هاي زباله خودداري کنند تا از فرورفتن اجسام نوك تيز و پاره شدن كيسه هاي زباله و پاشيده شدن خون و مايعات به صورت و بدنشان جلوگيري شود.
گفتنی است در ابتدای این جلسه پیش آزمون و در انتها نیز پس از آموزش تئوری های مسائل پس آزمونی از کارکنان خدمات و پرسنل مربوطه گرفته شد.
انتهای پیام/ 
کد مطلب: 262693
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...