داخلی صفحه ایلام خبر
 
حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه‌های بنیاد ایلام قرار دارد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت:: قدرشناسی و قدردانی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران از رسالت‌های مهم مسئولان بنیاد ایلام است که در این راستا حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه‌های این بنیاد قرار دارد.
حل مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران در اولویت برنامه‌های بنیاد ایلام قرار دارد
 
به گزارش ایثار از «ایلام»، اسدالله تولیده معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در نشست صمیمانه با کارکنان بنیاد استان بابیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی با پشتوانه مردم و رهبری امام راحل یکی از اتفاق‌های مهم در قرن اخیر بود اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبریت دینی و بدون وابستگی، نظام مردم‌سالار را محقق کرد.
 تولیده با اشاره اینکه شهدا با حماسه‌آفرینی اقتدار ایران اسلامی به ارمغان آوردند اظهار داشت:  شهدای والامقام برای به نمایش گذاشتن چهره مقتدرانه انقلاب اسلامی از جان خود گذشتند و حفظ یاد شهدا با قدردانی و قدرشناسی از دستاوردهای انقلاب اسلامی محقق می‌شود که رسالت همگانی است.
وی گفت: آحاد ملت با همان روحیه انقلابی راه شهیدان را ادامه خواهند داد چراکه شهدا و ایثارگران نیز در روزهای سخت؛ با ایثار و ازخودگذشتگی به دفاع از اسلام و انقلاب و وطن بر خواستند و اکنون همه ما مدیون و وام‌دار خون شهیدان و ایثارگری‌های آنان هستیم.
 اسدالله تولیده یادآور شد: سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران وظیفه‌ای بزرگ بر دوش ماست و من شخصاً هر زمان به دیدار خانواده شهیدی می‌روم در دل احساس آرامش می‌کنم زیرا می‌دانم که شهیدان زنده‌اند و بر رفتار و اعمال ما نظارت می‌کنند.
معاون تعاون بنیاد ایلام اظهار کرد: شهدا با جان‌فشانی‌ها و ایثارگری‌های خود و با تمام وجود از کیان میهن اسلامی دفاع کردند، لذا آبادانی، شکوفایی، عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون شهداست.
تولیده بابیان اینکه خدمتگزاری به خانواده شهدا بزرگ‌ترین افتخار مسئولان است، بیان کرد: تجلیل از ایثارگران و خانواده شهدا یک نیاز برای مسئولان است تا احساس شادابی وزنده ‌بودن داشته باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262703
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...