داخلی صفحه ایلام خبر
 
خانواده‌های شهدا و ایثارگران نباید دغدغه درمان داشته باشند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: خانواده‌های شهدا و ایثارگران نباید دغدغه درمان و سلامت داشته باشند و تمام تلاش در جهت حل این مشکل است.
خانواده‌های شهدا و ایثارگران نباید دغدغه درمان داشته باشند
 
به گزارش ایثار از «ایلام»، جمال اسدی معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در گفت‌وگو با ایثار گفت: رسیدگی به‌موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی خانواده شهدا و ایثارگران در کوتاه‌ترین زمان ممکن در اولویت قرار دارد.
وی با اشاره به‌ضرورت رسیدگی به مسائل درمانی خانواده شهدا و ایثارگران اظهار کرد: هر چه برای جانبازهایی که در زمان دفاع مقدس رشادت‌ داشتند و جانبازانی که در جایگاه‌های دیگر به درجه جانبازی رسیده‌اند، تلاش کنیم گویای جان‌فشانی‌های آن‌ها نخواهد بود.
اسدی بابیان اینکه جانبازان شهدای زنده‌ای هستند که تا درجه شهادت پیش رفته‌اند و از نمونه‌هایی از رشادت‌ها و مردانگی‌های دوران دفاع مقدس به شمار می‌آیند، تصریح کرد: هرلحظه از عمر جانبازان که در مسیر الهی باشد، اجر فراوانی در درگاه الهی دارد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد ایلام همچنین با اشاره به لزوم رسیدگی سریع و به‌موقع نسبت به وضعیت درمانی جانبازان و ایثارگران گفت: جانبازان از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند که کمترین وظیفه ما رسیدگی به وضعیت درمانی آن‌هاست که امید داریم بهترین شرایط برای این عزیزان فراهم شود.
 جمال اسدی ضمن اشاره به اینکه رسیدگی به‌موقع به امور درمانی، سلامت ایثارگران و حل مشکلات درمانی این عزیزان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، در اولویت قرار دارد، تصریح کرد: تمامی نهادها و دستگاه‌های اجرایی به‌ویژه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی باید با تمام قوا همت خود را درراستای حل مشکلات خانواده‌های شهدا و ایثارگران به کار ببندند و امورات این خانواده‌ها را در اولویت قرار دهند.
وی بابیان اینکه باید رسیدگی به وضعیت درمانی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در اولویت بنیاد و سایر دستگاه‌ها قرار گیرد، عنوان کرد: اگر صبر و ایثار خانواده‌های شهدا و ایثارگران نبود امروز در امنیت و آسایش نبودیم؛ بنابراین وظیفه‌داریم به‌پاس این‌همه فداکاری تا آنجا که توان داریم با ارائه خدمات اثرگذار به این قشر معزز گوشه‌ای از زحماتشان را جبران کنیم.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 262712
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...