داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
در گیلانغرب انجام شد
مراسم تجلیل از 58 دانش آموز شاهد و ایثارگر
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵
فرماندار گیلان غرب در این مراسم، از دانش‌آموز شاهد به‌عنوان یادگار و ادامه‌دهنده راه شهدا یادکرد.
مراسم تجلیل از 58 دانش آموز شاهد و ایثارگر
 
به گزارش ایثار «واحد کرمانشاه» مراسم تجلیل از 58 دانش‌آموز شاهد و ایثارگر شهرستان گیلان غرب با حضور کورش محمودیان فرماندار، عطاءالله پرویزی و جهانشاه کریمی نیا رؤسای آموزش‌وپرورش و بنیاد و جمعی از مسئولین و ایثارگران این شهرستان در روز چهارشنبه 18 مهرماه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
در این مراسم فرماندار گیلان غرب در سخنانی ضمن گرامی داشت یاد و خاطره تمامی شهدای جنگ تحمیلی به‌ویژه شهدای دومین شهر مقاوم کشور، از موفقیت تحصیلی فرزندان شهدا ابراز خرسندی کرده و افزود: شما دانش آموزان عزیز یادگاران شهدا و مردان بزرگی هستید که تاریخ مفتخر به نام این شهدا بوده و آنان را به‌عنوان نفرات ممتاز و برگزیده این مرزوبوم می‌شناسند.
فرماندار گیلان غرب گفت: امروز سنگر شما دانش امروزان عزیز، کلاس‌های درس و مبارزه با جهل و تلاش در جهت کسب علم و دانش است، پس سعی کنید با انجام صحیح وظیفه خود ادامه‌دهنده راه پدران و شهدای گران‌قدری باشید که برای اعتلای این نظام مقدس از جان خود گذشتند و خون پاکشان درراه دفاع از انقلاب، کشور و نظام به زمین ریخته شد.
در ابتدای این مراسم جهانشاه کریمی نیا رئیس بنیاد گیلان غرب ضمن قدردانی از میهمانان این مراسم گفت: یکی از سیاست‌های بنیاد معرفی دانش آموزان مستعد، پویا و تلاشگر به جامعه اسلامی‌مان است تا این توانمندی و ظرفیت‌های ارزشمند نظام به جامعه شناسانده شوند.
رئیس بنیاد گیلان غرب ضمن ارائه آماری از دانش آموزان شاهد تحت پوشش این شهرستان افزود: تعداد 102 دانش‌آموز شاهد و ایثارگر در طرح شاهد در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند که بحمدالله در سال تحصیلی گذشته (96) تعداد 58 نفر از این عزیزان ممتاز شناخته‌شده و امروز از این دانش آموزان تقدیر و تجلیل می‌شود.
در ادامه این مراسم از دانش آموزان ممتاز شاهد و ایثارگر تجلیل شد.انتهای پیام/


 
 
کد مطلب: 262732
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...