داخلی صفحه لرستان خبر
 
در هفته نیروی انتظامی انجام گرفت:
دیدار مسئولین پلدختر با خانواده شهدای نیروی انتظامی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۱
مسئولین شهرستان پلدختر با تعدادی از خانواده شهدا دیدار و گفتگو کردند
دیدار مسئولین پلدختر با خانواده شهدای نیروی انتظامی
 
به گزارش «ایثار واحد لرستان» به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی جمعی از مسئولین شهرستان پلدختر با خانواده شهیدان احمد ایزدی، شیرحسین میرپور و آقاعلی امرایی دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدارها حجت الاسلام و المسلمین حسین زاده آملی امام جمعه پلدختر گفت: عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور مرهون خون پاک شهدا و صبر و استقامت خانواده های آنان است.
فریدون کاوه، رئیس بنیادشهید پلدختر نیز ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به سبزپوشان حریم امنیت اظهار داشت: شهیدان مایه ثبات انقلاب اسلامی هستند و مراسمات و مناسبت ها بهانه ای است تا با حضور در منازل خانواده های شهدا با آرمانهای انقلاب اسلامی تجدید بیعت و میثاقی دوباره داشته باشیم.
در این دیدارها از صبر و بردباری خانواده شهدا با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.
گفتنی است شهید احمد ايزدي پنجم بهمن 1343، در شهرستان پلدختر به دنيا آمد.  به عنوان سرباز ژاندارمري در جبهه حضور يافت. شانزدهم دي 1364، با سمت تك‌تيرانداز در بيات بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد.
شهید شیرحسین ميرپور دهم مرداد 1351، در شهرستان پلدختر به دنيا آمد. درجه دار نيروي انتظامي بود. سال 1372 ازدواج كرد و صاحب يك پسر و دو دختر شد. بيست و هفتم خرداد 1375، در تهران هنگام آموزش نظامي بر اثر شكستگي گردن، شهيد شد.
شهید آقاعلی امرايي پانزدهم ارديبهشت 1339، در شهرستان پلدختر به دنيا آمد. به عنوان سرباز ژاندارمري در جبهه حضور يافت. بيست  و هفتم مهر 1359، در اروندرود بر اثر اصابت تركش به شهادت رسيد.انتهای پیام//
کد مطلب: 262736
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...