داخلی صفحه همدان خبر
 
از پدر شهید گرانقدر "پیام درویشی" در شهرستان نهاوند دیدار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
حجت الاسلام مغیثی امام جمعه و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند از پدر شهید گرانقدر پیام درویشی که در بستر بیماری بود عیادت نمودند.
 
به گزارش بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهاوند، جمعه 20مهرماه  از پدر شهید گرانقدر پیام درویشی که در بستر بود  با حضور خدارحمی رئیس و تعدادی از پرسنل بنیاد شهید و امور ایثارگران ، امام جمعه ی و سایر مسئولین شهرستان دیدار و عیادت صورت پذیرفت.
در این دیدار امام جمعه شهر نهاوند ضمن تسلیت ایام محرم با تجلیل از شهدا گفت: شهدای ما در خانواده‌هایی ولایت مدار و باتقوا پرورش یافتند و نتیجه این تربیت دفاع جانانه از کشور، ملت و انقلاب بود.
مغیثی در پایان  از شهدا به ‌عنوان الگوهای پایدار و استقامت ملت در برابر استکبار جهانی یادکرده و افزود: وظیفه ما تداوم بخشیدن به راه روشن و آرمان‌های بلند شهدای گران‌قدر است.
در ادامه خدارحمی ضمن تسلیت ایام محرم با ذکر این مطلب که شهدا، پرچم‌دار عزت و عظمت کشور هستند گفت: ما مسئولین وظیفه شناساندن شهدا و سبک و سیره زندگی آنان به دیگر اقشار جامعه هستیم.
رئیس بنیاد شهرستان نهاوند با اشاره به این مطلب که شهادت رفیع‌ترین افتخاری است که نصیب انسان می‌شود، افزود: همسران شهدا با ویژگی‌هایی مانند صبر، استقامت و شجاعت فرزندانی را پرورش و تربیت کردند که ادامه‌دهنده راه شهدایشان باشند و در جامعه مانند گوهری درخشان بدرخشند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 262755
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...