داخلی صفحه مرکزی خبر
 
باشگاه خبرنگاران جوان:
مراسم مختلف گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در تفرش و کمیجان
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۱
به مناسبت هفته نیروی انتظامی چند مراسم در تفرش و کمیجان برگزار شد.
 
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک؛ مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با حضور معاون هماهنگ کننده استان مرکزی در شهرستان تفرش برگزار شد.
سرهنگ حسنی معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان مرکزی در این مراسم با گرامیداشت هفته ناجا با بیان اینکه پلیس مقتدر امین مردم است افزود: امروز نیروی انتظامی به حدی مقتدر است که باعث افتخار ایران اسلامی و جهان اسلام است.
سرهنگ حسنی در ادامه خدا محوری و ولایت مداری و عدالت محوری را از ویژگی‌های مهم ناجا برشمرد و افزود: نیرو‌های انتظامی باید هر روز علم خود را افزایش دهند و خود را آماده با جرایم سایبری جدید کنند.
در پایان این مراسم از از خانواده شهدا و پلیس‌های افتخاری و همیاران پلیس قدردانی شد.
دیدار جمعی از کارکنان نیروی انتظامی با امام جمعه شهر میلاجرد
جمعی از نیرو‌های انتظامی شهرستان کمیجان در دیدار با امام جمعه شهر میلاجرد اقدامات و عملکرد نیرو‌های انتظامی و حافظ امنیت در شهرستان را بیان کردند واعلام امادگی برای حفظ امنیت کشور را اعلام داشتند.
حجت الاسلام خلیلی امام جمعه شهر میلاجرد هم در این مراسم نیرو‌های تلاشگر انتظامی را خدمتگذاران به مردم و انقلاب معرفی کرد و گفت: امنیت کشور که از با ارزش‌ترین دارایی‌ها کشور محسوب می‌شود مدیون جان برکفان و سبز پوشان نیروی انتظامی است که این بالاترین و با فضیلت‌ترین اعمال نزد خداست.
دیدار جمعی از کارکنان نیروی انتظامی کمیجان با خانواده شهدا و جانبازان
به مناسبت هفته ناجا جمعی از مسئولین و کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کمیجان به دیدار جانبازان ناجا رضا سلیمانی و علی اکبر بهادری رفتند و از رشادت انان در راه امنیت کشور تقدیر کردند همچنین دیداری هم با خانواده شهید عطا الله امره‌ای داشتند و از صبر و بردباری خانواده شهدا تجلیل شد
گلباران وغبار روبی مزار شهدای شهرمیلاجرد در هفته ناجا
به مناسبت هفته ناجا جمعی از کارکنان نیروی انتظامی شهرستان کمیجان با حضور در گلزار شهدای شهر میلاجرد قبور مطهر شهدای شهر میلاجرد را غبار روبی و عطر افشانی کردند و با آرمان‌های شهدا تجدید پیمان مجدد کردند.
کد مطلب: 262760
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...