داخلی صفحه بوشهر خبر
 
شهدای مبارزه با آمریکا در خلیج‌فارس اوج اقتدار ایران نشان دادند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۲
امام‌جمعه بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج‌فارس گفت: این رزمندگان و حماسه‌آفرینان، اوج اقتدار و توانمندی ایران اسلامی در برابر شیطان بزرگ در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی نشان دادند.
شهدای مبارزه با آمریکا در خلیج‌فارس اوج اقتدار ایران نشان دادند
 
به گزارش «ایثار بوشهر»، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار با مادر گران‌قدر شهید والامقام «بیژن گرد» از شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج‌فارس به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر، با اشاره به اینکه حماسه این رزمندگان در تاریخ انقلاب اسلامی و جهان ثبت است اظهار داشت: رزمندگان مبارزه با آمریکا در خلیج‌فارس چنان درسی به شیطان بزرگ دادند که هرگاه آنان صدای قایق‌های سپاه در خلیج‌فارس می‌شنوند، هراس و ترس وجود آن‌ها را فرامی‌گیرد.
نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 16 مهر سال 1366 افزود: شهدای مبارزه مستقیم با آمریکا با رشادت خود نام ایران اسلامی در جهان پرآوازه کردند و نشان دادند که آمریکا در برابر ایران هیچ توانایی ندارد.
امام‌جمعه بوشهر، اقتدار و توانمندی ایران اسلامی را مدیون رشادت‌ها و حماسه‌آفرینی شهدا دانست و تصریح کرد: رزمندگان مبارزه مستقیم با آمریکا در خلیج‌فارس با تأسی از مکتب اباعبدالله الحسین (ع) درس فراموش‌نشدنی به دشمنان دادند و این رزمندگان و حماسه‌آفرینان، اوج اقتدار و توانمندی ایران اسلامی را در برابر شیطان بزرگ در دفاع از انقلاب و ایران اسلامی به نمایش گذاشتند.
آیت‌الله صفایی بوشهری با قدردانی از صبر و تحمل خانواده معظم شهدا تأکید کرد: پرورش و تربیت چنین فرزندانی در دامان این‌گونه مادران نشان از تربیت علوی رزمندگان است که جایگاه و منزلت عظیمی نزد ایزد منان دارد.
مادر شهید بیژن گرد هم از توجه نماینده ولی‌فقیه در استان به خانواده شهدا قدردانی کرد و افزود: توجه به منویات و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری از رسالت و وظیفه خانواده شهدا است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262761
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...