داخلی صفحه البرز خبر
 
استاندار البرز:
باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل امروز باشیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۳
نماینده عالی دولت در استان البرز با تأکید بر اینکه باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم، گفت: اردوهای راهیان نور فرصتی مغتنم برای آگاهی بخشی و روشنگری نسل جدید محسوب می‌شود.
باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل امروز باشیم
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز محمدعلی نجفی استاندار البرز در جلسه هماهنگی ستاد راهیان نور استان که در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، با اشاره به بیانات معمار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه راه و رسم شهادت کور شدنی نیست، افزود: حضور پرشور بیش از 40 هزار نفر در اجلاسیه کنگره ملی شهدا که امسال به میزبانی البرز برگزار شد، گواهی بر ارادت جاویدان مردم به این راه است.
استقبال پرشور از کنگره ملی شهدا به میزبانی البرز نشان از ارادت جاویدان مردم به فرهنگ ایثار و شهادت دارد
وی بابیان اینکه کنگره ملی شهدا با وحدت، تعامل و همدلی مجموعه استان محقق شد، ادامه داد: این اجلاسیه و حواشی آن حرکت موفقی بود که اثرات آن روزبه‌روز توسعه و بسط بیشتری پیدا می‌کند چراکه یکی از جلوه‌های پاسداشت دفاع مقدس بود.
سربازان راه دفاع از وطن و ارزش‌ها را در تمامی کشورها ارج می‌نهند
دکتر نجفی گفت: در کشورهای مختلف سربازان گمنام و شهیدان راه دفاع از وطن را به بهترین شکل ممکن ارج می‌نهند ازاین‌رو باید با تبیین و تشریح جان‌فشانی‌های شهدا و ایثارگران نظام جمهوری اسلامی ایران که در شرایطی خاص از کیان میهن دفاع کردند، نسل جدید را آگاه کرد.
جامعه و بخصوص نسل جوان باید با ایثارگری‌های مدافعان حرم آگاه شوند
وی افزود: در دنیای امروز که دشمنان با جنگ نرم و تهاجم فرهنگی و رسانه‌ای درصدد آسیب رساندن به اهداف نظام هستند باید نسل جوان و نوجوان را با راه و رسم شهادت در دفاع مقدس و مدافعان حرم آشنا کرد.
استاندار البرز با تأکید بر اینکه باید مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشیم، اضافه کرد: اردوهای راهیان نور فرصتی مغتنم برای آگاهی بخشی و روشنگری نسل جدید محسوب می‌شود.
تدابیر لازم برای پشتیبانی از روند اعزام اردوهای راهیان نور اتخاذ می‌شود
وی بابیان اینکه برای پشتیبانی اردوهای راهیان نور به هم‌افزایی تمامی دستگاه‌ها نیازمند هستیم، گفت: باید تدابیری اتخاذ شود که این اردوها به بهترین شکل ممکن برگزار شود چراکه به‌طورقطع همه‌ساله استقبال بسیار خوبی صورت می‌گیرد.
اردوهای راهیان نور یکی از پرمخاطب‌ترین عرصه‌های آگاهی بخشی است
دکتر نجفی افزود: داوطلبان حضور در اردوهای راهیان نور با عشق و علاقه ویژه‌ای در این اردوها حاضر می‌شوند ازاین‌رو باید خاطرات زیبایی برای آن‌ها رقم بخورد.
وی خاطرنشان کرد: جریان عظیم راهیان نور یکی از پرمخاطب‌ترین عرصه‌های آگاهی بخشی به فرزندان ایران اسلامی است که نباید ساده از آن عبور کرد.
اردوهای راهیان نور در خنثی کردن هجمه‌های فرهنگی و تبلیغاتی دشمنان مؤثر است
استاندار البرز گفت: باید خلأهایی که بین اندیشه نسل‌ها ایجادشده را بااطلاع رسانی صحیح پر کرد.
وی افزود: اردوهای راهیان نور می‌تواند هجمه‌های فرهنگی و تبلیغاتی دشمنان بخصوص برای نسل جوان و نوجوان را خنثی کند.
 
کد خبر 97/414
انتهای پیام/
کد مطلب: 262778
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...