داخلی صفحه کردستان خبر
 
غبارروبی وعطرافشانی گلزارمطهر شهدای بیجار
شهدا رفتند تا اسلام و میهن باقی بماند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۶
شهدا رفتند تا اسلام و میهن باقی بماند
 
 
امام جمعه بیجار گفت: شهدا رفتند تا اسلام و میهن باقی بماند
 
به گزارش ایثار به مناسبت هفته نیروی انتظامی مراسم غبارروبی وعطرافشانی گلزارمطهر شهدای بیجاربا حضور مسئولان ،خانواده شهدا وایثارگران ومردم شهید پروراین شهرستان برگزارشد
 
حجت الاسلام والمسلمین مرادی امام جمعه بیجاردراین مراسم ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظلمی ویادوخاطره شهدای این نیرو ازتلاش عزیزان نیروی انتظامی دربرقراری نظم وامنیت تشکر نمود
وی با اشاره به آیه قرآن کریم در خصوص زنده بودن شهدا و روزی خوردن نزد پروردگارشان اظهار داشت: خداوند در قرآن می‌فرماید «کسانی که در راه خدا جان خود را تقدیم کرده‌اند مُرده مپندارید که زنده‌اند و نزد خدای خود روزی می‌خورند» و پرونده آنها باز و مفتوح باقی می‌ماند.

 امام جمعه بیجار تصریح کرد: شهدا رفتند تا اسلام و میهن باقی بماند، آنها رفتند تا ارزش‌ها و اهداف متعالی انقلاب اسلامی که تشکیل حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) محقق شود.

 وی افزود: شهدا با چشمانی باز و فکری آزاد برای نیل به قرب الهی به سوی جبهه‌ها شتافتند و نشان دادند که اگر برای خدا کاری کنی پاداش خواهی گرفت و پیروزی از آن توست.

 امام جمعه بیجار با اشاره به سربلندی امروز کشور در زمینه‌های مختلف گفت: اگر امروز ما بر قله‌های سربلندی قرار داریم به خاطر مجاهدت‌ها و رشادت‌های رزمندگان و به خصوص شهدا و جانبازان است و ما مدیون آنها هستیم.

 وی افزود: اگر می‌خواهیم راه شهدا را امتداد بخشیم و آنها را از خود راضی کنیم باید بر حفظ انقلاب و اسلام بکوشیم
 
کد مطلب: 262788
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...