داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​به مناسبت هفته نیروی انتظامی
گلباران و عطر اقشانی مزار شهدا در اردبیل
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۷
به مناسبت هفته نیروی انتظامی با مشارکت بنیاد مراسم گلباران و عطر افشانی مزار مطهر شهدا در گلزار بهشت فاطمه اردبیل برگزار شد .
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"  بمناسبت هفته نیروی انتظامی با مشارکت بنیاد و با حضور فرماندهان و کادر نظامی و انتظامی، مدیرکل بنیاد، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و جمعی دیگر از مسئولان اداری مراسم گلباران مزار مطهر شهدا در گلزار بهشت فاطمه (س) اردبیل برگزار شد.
در این مراسم حجت الاسلام شعبان پور رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل، شهدا بویژه شهیدان نیروی انتظامی را امنیت آفرینان کشور اسلامی توصیف و اظهار کرد: به برکت خون مطهر شهدا کشور ما اکنون از امن ترین کشورهای جهان است و نیروهای جان برکف نیروی انتظامی با پیروی از منویات مقام معظم رهبری تمام قامت در جهت تامین امنیت کشور و مردم ایستاده اند.
شعبان پور افزود: خدا را شاکریم که جهت حفظ دین اسلام ده ها هزار شهید تقدیم کرده ایم و در سایه ایثارگری های شهدا و ایثارگران عزیز امنیت حاصل شده است و در وجود این امنیت فعالیت های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی و فرهنگی شکل گرفته و رشد می یابد.
وی با بیان اینکه ما با تفکر بسیجی و جهادی هشت سال تمام از میهن خود دفاع کردیم عنوان کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس بر عکس مبارزات دیگری که در تاریخ ایران به وقوع پیوسته است با الهام از فرهنگ عاشوار تا پای جان ایستادیم و وجبی از خاک کشور به دست دشمنان نیفتاد.
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان اردبیل با اشاره به اینکه امروز با جنگ تهاجم فرهنگی رو به رو هستیم، افزود: ما از عاشورا و عاشورائیان درس گرفته ایم و تحت هیچ شرایطی در مقابل دشمنان و نقشه های شوم آنان سر تعظمیم فرود نخواهیم آورد.
وی بیان کرد: اکنون خاکریز اعتقادی ما ولایت مطلقه فقیه است و اگر دشمن این را از ما بگیرد، خلع سلاح می شویم، پس باید با داشتن تفکر الهی و پرورش آن در وجودمان هرگز اجازه ورود دشمن به ذهن و رفتارمان نشویم.
در ادامه ضمن اجرای برنامه هایی چون دکلمه خوانی توسط فرزند معظم شهید و رزم نوازی گروه نوازنده نیروی انتظامی حاضران با اهدا شاخه گل به ساحت مقدس شهدا یاد و نام شهیدان نیروی انتظامی و هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 262805
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...