داخلی صفحه مرکزی خبر
 
معاون تعاون واموراجتماعی بنیاد مرکزی:
خدمت به ایثارگران، افتخاری بزرگ برای خادمین آنهاست
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۹
معاون تعاون بنياد مرکزی گفت: خدمت به ایثارگران، افتخاری بسيار بزرگ برای خادمین شهدا است .
 
به گزارش ايثارواحد"استان مركزي" ،مرتضي انصاريفر در جلسه بازرسي از شهرستان اراك گفت:‌ رسیدگی به امور خانواده شهدا و ايثارگران  وظیفه همه مسئولان است و باید در اولویت قرار گیرد.
وي بيان كرد: شهدا، جانبازان و ایثارگران سرمایه های با ارزش اسلام و کشور هستند که خدمت برای آنان عین عبادت است.
معاون تعاون بنياد اظهار كرد:امروز در جامعه بیش از هر زمانی نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستیم و تنها با فرهنگ ناب ایثار و شهادت می توان از ارزش های اسلامی و انقلابی بخوبی پاسداری کرد.
انصاريفر تصريح كرد:هدف ازبازديد بنياد اراك حمايت عملكرد شهرستان و افزايش رضايتمندي جامعه هدف است .
در ادامه مصطفي دادوند اظهارداشت: به طور قطع خدمت مخلصانه به خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان رضایت خداوند متعال را در پی دارد.
رئيس بنياد اراك گفت: عزت، سربلندی و افتخار ایران اسلامی مرهون خون شهدا و تلاش رزمندگان اسلام در جبهه های حق علیه باطل است.
وي افزود: همه ما وظیفه داریم ادامه دهنده راه شهدا و امام شهیدان باشیم تا بتوانیم به بهترین نحو از ارزش های ناب اسلامی و انقلابی پاسداری کنیم.
دادوند با ارائه گزارشی مبسوط از فعالیت های انجام شده در حوزه تعاون خواستار حمايت های بیشتر شد.
 وی در ادامه خواستار توجه بیش از پیش همکاران بنیاد در رعایت کردن هرچه بهتر دستور العمل های اداری شد.
در پايان رئيس بنياد اراك تاكيد كرد: در امور جاری بنیاد بایستی به گونه ای برنامه ریزی داشته باشند، که اولویت کاری را به مشکلات اساسی ایثارگران اختصاص داده و با پیگیری مداوم و مناسب در پی رفع این مشکلات و در صورت حاد بودن مشگل، اطلاعات لازم در این زمینه را به مسئولین بنیاد استان جهت رفع معضل انتقال دهند.
گفتني است صبح امروز شنبه 21 مهر 97 جلسه بازديد از حوزه تعاون بنياد اراك با حضور معاون تعاون اداره كل و همكاران زير مجموعه و رئيس بنياد اراك و حوزه تعاون برگزار و در خصوص رفع مشكلات جامعه هدف تبادل نظر شد .
انتهاي پيام /
کد مطلب: 262810