داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنياد اراك:
خون پاك شهدا زمینه ساز امنیت و آسايش است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۳
سرپرست بنياد اراك گفت: خون پاك شهدا زمینه ساز امینت و آسايش در مملكت است .
 
به گزارش ايثار واحد"استان مركزي"‌مصطفي دادوند در حاشيه مراسم بزرگداشت شهيد مرتضي كارچاني ضمن تکریم مقام شهدا،به هدف والا و پرارزش شهدا از ایثار و مجاهدت در راه خدا اشاره کرد و گفت:اعتلای ارزش‌های بلند اسلامی و پاسداری از میراث گرانبهای انقلاب، آرمان شهدا بود و لذا امروز همه آحاد جامعه باید ادامه دهنده راه شهدا باشند.
وی با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت نباید از زندگی نسل های ما حذف شود، عنوان کرد:هر نسلی باید بداند این کشور در سال های بحرانی و خطرناک با جانفشانی شهدا و گذشت خانواده هایشان سربلند مانده است و این خصیصه باید به نسل های بعد منتقل شود .
رئيس بنياد اراك با بیان اینکه خون شهدا زمینه ساز امینت است که امروز در کشور داریم،خاطرنشان کرد:شهدا پشتوانه انقلاب و نظام هستند.
دادوند یادآور شد:در کنار شهدا،مرهون ایثارگرانی هستیم که با اهدای بخشی از جسم و سلامتی خود، دین شان را به نظام اسلامی ادا کردند و ما نیز امیدواریم بتوانیم وظیفه خودمان را نسبت به خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهیم.
رئيس بنياد بر لزوم تداوم سرکشی از خانواده شهدا و ایثارگران و صیانت از فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت:ما باید در هر شرایطی کسانی را که از بهترین داشته‌هایشان گذشتند تا آرامش بر جامعه حاکم شود، فراموش نکنیم.
گفتني است عصر روز پنج شنبه 19 مهر 97 مراسم بزرگداشت شهيد امنيت مرتضي كارچاني با حضور مسئولين و جمع كثيري از مردم هميشه در صحنه در كارچان برگزار شد .
شهید «مرتضی کارچانی» متولد سال 1374 که در سمت رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر در شهر سیب و سوران استان سیستان و بلوچستان خدمت می کرد و شهید والامقام عصر دوشنبه 16 مهر 97 در جریان درگیری با قاچاقچیان موادمخدر به درجه رفیع شهادت رسید.
انتهاي پيام /
کد مطلب: 262813
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...