داخلی صفحه اردبیل خبر
 
در هفته ناجا صورت گرفت؛
گلباران مزار شهدا و دیدار از خانواده های شهیدان در شهرهای مختلف استان اردبیل
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲
مسئولان شهرستان های کوثر، خلخال و نمین از خانواده های شهدای نیروی انتظامی دیدار کردند.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، در گرامی داشت هفته نیروی انتظامی وحید کنعانی فرماندار کوثر به همراه  سرهنگ جوادآقا محمدی فرمانده نیروی انتظامی و محرم پورمحرم فرمانده سپاه و امینی رئیس اداره بنیاد شهرستان کوثر 19 مهر ماه 97 از والدین شهید والامقام "سهراب حاتمی" و خانواده شهید معظم " الهوردی علیجانی" دیدار کردند.
حاضران ضمن تجلیل از خانواده های شهدا در جریان خواسته و مشکلات آنان قرار گرفتند و در ادامه گلزار مطهر شهدای شهرستان با حضور مسئولان شهرستان عطر افشانی و گلباران شد.
همچین به همین مناسبت گلباران مزار شهدا در شهرستانهای خلخال و نمین برگزار شد. در مراسم گلباران مزار شهدا در شهرستان خلخال حجه الاسلام اسدی امام جمعه خلخال اظهار کرد: شهدا در پیشگاه خداوند در جایگاه ویژه ای قرار دارند و شما مسئولان با عمل به وصیت شهدا می توانید در آخرت از شفاعت شهدا برخوردار شوید.
در برنامه عطر افشانی و گلباران نمین نیز امام جمعه، فرماندار و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان در مزار منور شهدای گمنام و گلزار شهدای چهارده معصوم (ع) حضور یافتند و با گلباران و غبارروبی مزار مطهر شهدا با آرمانهای شهیدان تجدید میثاق کردند.
در ادامه این مراسم مسئولان از خانواده شهدای نیروی انتظامی شهیدان "صولت نگهبان" و "بایرامعلی لطفی" در روستاهای "خانقاه" و "خانکندی" دیدار کرده و آنان را مورد تجلیل و تکریم قرار دادند.
انتهای پیام./
 
 
کد مطلب: 262818
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...