داخلی صفحه گیلان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان:
ایثارگران جزو طلایه داران ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی هستند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۵
عبداله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی ایثار گیلان،نقش ایثارگران در ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی را بسیار موثر دانست و گفت:همواره ایثارگران جزو طلایه داران ترویج ایثار اجتماعی بوده و هستند و نمی توان نقش آنان را در زمینه های مختلف به خصوص حوزه های فرهنگی نادیده گرفت.
 
به گزارش ایثار گیلان،پاکاری با بیان اینکه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش داریم برنامه های متفاوت تری را نسبت به سنوات گذشته ارائه کنیم،افزود:فراخوان مقالات دومین همایش ملی ایثار اجتماعی با هدف مشارکت بیشتر جامعه در گفتمان سازی ایثار اجتماعی برگزار می شود.
دبیر شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت استان گیلان مشارکت در ارائه مقالات را یکی از شاخص های رشد و توسعه یافتگی جامعه دانست و ادامه داد:در این همایش مقالات با محوریت 8 موضوع اصلی از جمله ( مطالعه تطبیقی ایثار اجتماعی ) ، ( ضرورت آینده پژوهی در فرهنگ ایثار اجتماعی ) و غیره ارائه خواهند شد و پس از بررسی توسط هیئت داوران مورد ارزیابی قرار گرفته و مقالات برگزیده در مجلات علمی و پژوهشی معتبر وزارت خانه های علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت،درمان و آموزش پزشکی به چاپ خواهند رسید.
وی  با بیان اینکه وجود روحیه ایثار و فداکاری توانسته کشور ما را در بسیاری از مقاطع حساس نجات دهد افزود:ما همواره شاهد وجود ایثار اجتماعی در همه ابعاد جامعه هستیم و نمی توانیم نقش این فرهنگ را در نقاط عطف تاریخ کشور مانند پیروزی انقلاب اسلامی،دوران هشت سال دفاع مقدس و ... نادیده بگیریم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان نقش ایثارگران در ترویج این فرهنگ را بسیار موثر دانست و گفت:همواره ایثارگران جزو  طلایه داران ترویج ایثار اجتماعی بودند و هستند و نمی توان نقش آنان را در زمینه های مختلف به خصوص حوزه های فرهنگی نادیده گرفت.
وی با تأکید بر ضرورت اطلاع رسانی همه جانبه ی فراخوان به ویژه در دانشگاه ها،مجامع علمی و حوزه های علمیه تأکید کرد و اظهار داشت:امیدواریم فرهیختگان گیلانی مشارکت مطلوبی در ارائه مقالات این همایش داشته باشند.
شایان ذکر است:فراخوان مقالات دومین همایش ملی ایثار اجتماعی توسط دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت با همکاری دانشگاه امام صادق ( ع ) برگزار می گردد و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اطلاع رسانی ایثار مراجعه نمایند.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 262820
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...