داخلی صفحه تهران خبر
 
معرفی نتایج انتخابات انجمن جانبازان نخاعی کشور در نهمین مجمع عمومی
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹
نهمین مجمع عمومی انجمن و چهارمین مجمع انتخاباتی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به منظور انتخاب هفت نفر از اعضای اصلی هیئت مدیره، دو نفر عضو علی‌البدل و همین‌طور انتخاب دو نفر از جانبازان به عنوان بازرسین برگزار شد.
معرفی نتایج انتخابات انجمن جانبازان نخاعی کشور در نهمین مجمع عمومی
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از تسنیم، انجمن جانبازان نخاعی طبق اساسنامه هر دو سال یک‌بار انتخابات دارد. هر سال مجمع عمومی تشکیل می‌شود و گزارش فعالیت‌ها به سمع و نظر افراد می‌رسد و یک سال در میان هم انتخابات هیئت مدیره برگزار می‌شود. نهمین مجمع عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان نیز در مجتمع فرهنگی تفریحی ایثار در کردان کرج برگزار شد. در این مجمع، نمایندگان استان‌ها از سراسر کشور شرکت کرده و طی انتخابات هفت نفر عضو اصلی هیأت مدیره به همراه دو عضو علی‌البدل و دو بازرس را مشخص کردند.
در کل کشور حدود دو هزار جانباز نخاعی داریم و به غیر از سه استانی که دفاتر انجمن در آن غیر فعال هستند در 29 استان گروه پیگیری تشکیل شده است. برابر آئین نامه انتخاباتی انجمن به ازای هر 50 جانباز، یک نفر در مجمع، حق رأی دارد. به همین منوال تهران که دارای 472 جانباز نخاعی عضو انجمن است، در مجمع 9 نماینده دارد.
از ساعت 9:30 صبح روز 19 مهرماه 1397 نهمین مجمع عمومی انجمن و چهارمین مجمع انتخاباتی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان آغاز شد. مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز طی سخنانی ضمن خیرمقدم به جانبازان نخاعی حاضر در همایش انتخابات انجمن جانبازان نخاعی گفت: از اینکه این همایش در استان البرز برگزارشده و جانبازان سراسر کشور با حضور خود در این استان خیر و برکات را با خود آورده‌اند خوشحالیم.
در ادامه گزارش سالانه انجمن در بین نمایندگان و دبیران انجمن استان‌های سراسر کشور توزیع و توسط اسرافیلی، رئیس هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی برای حاضران قرائت شد. سپس هیئت رئیسه مجمع توضیحاتی در در مورد روند برگزاری انتخابات ارائه دادند و پس از آن داوطلبین عضویت در هیئت مدیره و بازرسین انجمن به عنوان کاندید ثبت نام کردند.
پس از توزیع برگ رأی بین نمایندگان و دبیران استان‌های کشور، حائزین شرایط رای دهنده انتخابات را برگزار کردند.
با اخذ رای از دبیران و نمایندگان، نتیجه انتخابات مشخص شد و ترکیب اصلی و علی‌البدل هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی به شرح زیر اعلام شد: 
مهدی اسدزاده بوالحسنی با 37 رأی ، حسین اسرافیلی با 36 رأی، موسی گل محمدی با 29 رأی، حسن ابوطالبی با 28 رأی، حمیدرضا مداح (از خراسان رضوی) با 26رأی, عنایت الله آ طاهریان با 22 رأی و محمدجعفری( از فارس) با 22 رأی به عنوان اعضای اصلی و رضا محبی مجد با 17 رأی و حسین مهرآیین نیز 15 رأی به عنوان اعضای علی‌البدل هیئت مدیره انجمن انتخاب شدند.
برای انتخاب بازرسین انجمن سیدمحمد مدنی با 37 رأی و مجتبی پارسا (از اصفهان) با 14 رأی به عنوان بازرسین اصلی و مهدی مرجانی با 13 رأی و حمیدرضا زارعیان با 11 رأی به عنوان بازرسان علی البدل انجمن جانبازان نخاعی انتخاب شدند. براساس اساسنامه انجمن، منتخبین باید در اولین جلسه خود ترکیب هیئت رئیسه انجمن را مشخص کنند.
طی جلسه‌ای که بعد از نشست تعاملی مدیران و دبیران گروه‌های پیگیری استان‌های کشور در محل سالن کنفرانس دهکده توریستی ایثار کردان با حضور منتخبین جدید هیئت مدیره انجمن جانبازان نخاعی برگزار شد، کاندیداهای مدیرعامل، رئیس نایب رییس و خزانه دار هیئت مدیره اعلام آمادگی کردند که پس از رای گیری، حسین اسرافیلی به عنوان رئیس هیئت مدیره، حسن ابوطالبی به عنوان نایب رئیس، مهدی اسدزاده به عنوان مدیرعامل و عنایت الله آطاهریان به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262823
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...