داخلی صفحه مرکزی خبر
 
سرپرست بنياد اراك:
مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عبدالله خسروی با عنوان دلاور بی هیاهو
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
سرپرست بنياد اراك گفت: مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عبدالله خسروی با عنوان دلاور بی هیاهو برگزار شد .
 
به گزارش ايثارواحد"استان مرگزي"‌، مصطفي دادوند ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: شهدا کسانی بودند که عمر خود را در راه جهاد و مبارزه صرف کردند و آزادی کشور و ارزشهای ملی و اسلامی را به دست آورند . 
رئيس بنياد اراك اظهار كرد : شهداي جان خود را به خطر انداختند که از دین و استقلال این کشور دفاع کنند ما باید راه آنها را ادامه بدهیم . 
وي بيان كرد: دشمن، ایمان، اعتقاد و بصیرت ملت ایران را نشانه رفته اما با توسل به شهیدان و تاسی از راه و روش اهل بیت می توان دشمن را از در تحقق اهدافش ناکام کرد.
دادوند با اشاره به وصیت و سفارش شهدا مبنی بر حضور در جبهه برای دفاع از اسلام و ولایت اضافه کرد: امروز اگر قرار است که به معنای واقعی از شهیدان تجلیل کنیم، بهترین کار ایجاد پیوند و ارتباط مستحکم با راه و رسم آنان است.
رئيس بنياد با اشاره به اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی که آرمان انبیا بوده است نباید در جامعه كم رنگ شود تصریح کرد: مومنان باید با صداقت کامل بر عهد و پیمان خود با شهدا بمانند و در هر جایگاهی هستیم برای ترويج فرهنگ ايثاردر جهت زندگی خود كوشش كنيم .
گفتني است عصر روز پنج شنبه 19 مهر 97 مراسم اولین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم عبدالله خسروی با عنوان دلاور بی هیاهو در سالن اجتماعات امام علی (ع) اراک با حضور مسئولين و خانواده هاي شاهد و ايثارگر برگزار شد.
انتهاي پيام /
کد مطلب: 262847
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...