داخلی صفحه تهران خبر
 
پیام رئیس بنیاد شهید به‌مناسبت درگذشت مادر شهیدان «مغنیه»
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۵
نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان «مغنیه» را تسلیت گفت.
پیام رئیس بنیاد شهید به‌مناسبت درگذشت مادر شهیدان «مغنیه»
 
به گزارش «ایثار تهران» به نقل از تسنیم، نماینده ولی‌فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان «مغنیه» را تسلیت گفت. متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به شرح زیر است:
 
خانواده محترم شهیدان گرانقدر مغنیه
سلامٌ علیکم
صلابت و شکیبایی مادران شهدای معزز که فرزندان خویش را در راه رضای پروردگار و میدان مجاهدت نثار کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست.
درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه، ام المقاومه «آمنه سلامه» مادر گرامی شهیدان معظم «جهاد، فؤاد و عماد مغنیه» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می نمایم. بی شک آنچه از فرزندان ایشان در محور مقاومت و ایستادگی در برابر رژیم غاصب صهیونیستی وجود داشت، ریشه در اعتقاد ناب و خالصی دارد که شهید معزز «جهاد مغنیه» نیز با تمسک به این سیره ادامه دهنده راه پدر شهید خود شد.
از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبر این مادر بزرگوار که چنین فرزندانی را در دامان پر مهر خود پروراند، ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت دارم. امید آن که به فضل الهی و در جوار فرزندان شهیدشان قرین رحمت ربوبی گردند.
سید محمدعلی شهیدی
انتهای پیام/
کد مطلب: 262855
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...