داخلی صفحه همدان خبر
 
مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان:
شهدا و ایثارگران شایسته تجلیل و تقدیر هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۴
عارف مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران استان همدان در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در مقابل ایثار و فداکاری‌ شهدا و ایثارگران هرچقدر تلاش و خدمت‌رسانی کنیم کم است چرا که سلحشوری‌های آنان شایسته تجلیل و تقدیر است.
 
به گزارش ایثار واحد همدان، شنبه 21 مهرماه عارف مدیرکل به ‌اتفاق خلیلی معاون امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد استان  با حضور در دفتر درویشی نژاد مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان همدان با ایشان دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش ایثار همدان، در این دیدار عارف ضمن تبریک انتصاب درویشی نژاد به‌عنوان مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی گفت: در مقابل ایثار و فداکاری‌ شهدا و ایثارگران هرچقدر تلاش و خدمت‌رسانی کنیم کم است چرا  که سلحشوری های آنان شایسته تجلیل و تقدیر است و بنیادشهیدوامورایثارگران  نیز با تمام توان در خدمت‌رسانی به این قشر گرامی انجام وظیفه می کند.
در پایان عارف با بیان اینکه بنیاد نماینده نظام در خدمت رسانی به جامعه ایثارگران می باشد گفت: بنیاد  با تمام توان در پیگیری امور خانواده های شهدا و ایثارگران تلاش می کند وی همکاری با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را یک امر ضروری دانست.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 262879
 


 
 
بسط اجتماعی گفتمان ایثار؛ رویکردی جدید در مأموریت‌های فرهنگی
 

*سید مستجاد حسینی، مدیرکل امور ورزشی و اردویی ...