داخلی صفحه قزوین خبر
 
اجرای ۴۵۰ برنامه دفاع مقدس در قزوین
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۰
۴۵۰ برنامه طی هفته دفاع مقدس در استان قزوین اجرا می‌شود.
 
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قزوین، فرمانده ارشد نظامی قزوین و زنجان در جمع خبرنگاران گفت: ۱۳۵ عنوان از این برنامه‌ها از سوی لشکر ۱۶ زرهی اجرا می‌شود که شامل برنامه‌های مختلف فرهنگی، ورزشی و افتتاح چند طرح است که از هفته آینده آغاز می‌شود.
امیر سرتیپ بهنام پیری با اشاره به رشادت‌های نیرو‌های مسلح در دوران دفاع مقدس گفت: ۲۹۷ عملیات در سطح نیرو‌های زمینی از سوی ارتش جمهوری اسلامی ثبت شده که ۵۲ مورد پدافندی و ۲۴۵ عملیات آفندی بوده است.
جانشین فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین ادامه داد: دشمن وقتی دید نمی‌تواند جلوی انقلاب نوپای اسلامی ایستادگی کند، آتش جنگ را برافروخت و دفاع مقدس، طولانی‌ترین جنگ تاریخ صد سال گذشته است که با ایستادگی جانانه مردم، نام ایران را در اوج، جاودانه کرد.
سرهنگ عباس برزگر جانشین فرمانده سپاه نیز در این جلسه با اشاره به همراهی نیرو‌های مسلح در به پیروزی رسیدن جنگ گفت: برای این هفته ۳۰۰ عنوان برنامه تدارک دیده شده که گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده‌های شهدا و برگزاری مسابقات ورزشی، بخشی از این برنامه هاست.
سرهنگ محمدحسن رضازاده معاون نیروی انسانی نیروی انتظامی نیز هدف از برگزاری مراسم این هفته را گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و در کنار هم بودن نیرو‌های مسلح عنوان کرد.
کد مطلب: 262882
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...