عباس پالاش:
گام برداشتن در مسیر شهدا عامل بقای نظام اسلامی است.
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان گفت: حرکت در مسیر شهدا و ادامه راه آنان ضرورت جامعه و یک آرمان حقیقی برای ملت ایران است.
گام برداشتن در مسیر شهدا عامل بقای نظام اسلامی است.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در جلسه با فرماندهی مرزبانی استان ضمن تبریک هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی گفت: قطره قطره خون شهدا در سانت به سانت خاک این مرز و بوم ریخته شده است.
ایشان شهدا را امام زادگان عشق خواند و افزود: گام برداشتن در مسیر شهدا عامل بقای نظام اسلامی است و فعالیت در عرصه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت به خانواده های ایشان توفیق الهی است
پالاش ادامه داد: حرکت در مسیر شهدا و ادامه راه آنان  ضرورت جامعه و یک آرمان حقیقی برای ملت ایران است.
فرمانده مرزبانی استان نیز در این جلسه گفت: اگر ما درست کار شهدا را فهمیده باشیم و آنها را به جامعه ارائه بدهیم کار فرهنگی بزرگی در این عرصه انجام داده ایم
سردار کمیلی افزود: مزار شهدا را نمی خواهیم مقدس سازی کنیم بلکه می خواهیم معرفت دینی آنها را معرفی کنیم.
کمیلی ادامه داد: کار کردن برای شهدا منتی ندارد بلکه هرکس قدمی بردارد برای خودش انجام داده است و چه پسندیده است که فقط از نام شهدا در جامعه استفاده نکنیم اگر هر کدام از ما در مقابل شهدا وظیفه و کارمان را درست انجام بدهیم مشکلات جامعه حل خواهد شد.
فرمانده مرزبانی استان خانواده شهدا را مظلوم خواند و ادامه داد: هر چقدر که در راه رضایت خانواده ها گام برداریم باز هم کم است.
کد مطلب: 262885
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...