داخلی صفحه تهران خبر
 
همه ما در برابر خانواده های معظم شهدا و جانبازان مسئول هستیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ گفت: هیچ چیز در دنیای مادی نمی تواند جوابگوی ایثار جانبازان باشد و همه ما مدیون این از خودگذشتگی ها هستیم و خود را در برابر خانواده های معظم شهدا و جانبازان مسئول می دانیم.
همه ما در برابر خانواده های معظم شهدا و جانبازان مسئول هستیم
 
به گزارش «ایثار تهران»، در راستای تکریم و تجلیل از مقام شامخ جانبازان دفاع مقدس نادر نصیری با همراهی محمد حسن افضلی، رئیس بنیاد منطقه دو در منزل جانباز 70 درصد «ایوب نامداری» حضور یافت و با وی دیدار وگفت و گو کرد.
وی در این دیدار ضمن بزرگداشت روز جانباز گفت: هیچ چیز در دنیای مادی نمی تواند جوابگوی ایثار جانبازان باشد و همه ما مدیون این از خودگذشتگی ها هستیم و خود را در برابر خانواده های معظم شهدا و جانبازان مسئول می دانیم.
نصیری با بیان اینکه جانبازان 70 درصد و خانواده های آنان سالها سختی ها و رنج های زیادی را صبورانه تحمل کرده اند افزود: جانبازان با ایمان و اعتقاد خود مشکلات ناشی از مجروحیت را تحمل کردند و همچنان پشتیبان انقلاب و نظام هستند و اگر پای عشق و اعتقاد در میان نبود، این همه سختی قابل تحمل نبود.
 

 
مدیرکل بنیاد تهران همچنین در جریان برخی از مسائل این جانباز معزز قرار گرفت و دستورات لازم برای بررسی و رفع آن صادر کرد.
گفتنی است؛ جانباز ایوب نامداری  سال 1367 بر اثر انفجار مین در منطقه عملیاتی هزار قله مریوان قطع نخاع و به افتخار جانبازی نائل شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262906
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...