داخلی صفحه گلستان خبر
 
معاون تعاون بنیاد گلستان عنوان کرد:
راه‌اندازی بانک اطلاعاتی مناسب‌سازی محیط در آزادشهر
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۱
معاون تعاون بنیاد استان گلستان از راه‌اندازی آتی بانک اطلاعاتی مناسب‌سازی محیط و مبلمان شهری به‌عنوان پایلوت در شهرستان آزادشهر خبر داد.
راه‌اندازی بانک اطلاعاتی مناسب‌سازی محیط در آزادشهر
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، رضاگرزین از تشکیل دومین جلسه مناسب‌سازی محیط و مبلمان شهری در شهرستان آزادشهر با حضور حمیدرضا ملک حسینی معاون فرماندار و اعضای کارگروه خبر داد.
معاون تعاون در مورد جمعیت جانبازان و معلولین شهرستان و نیازهای آنان در ارتباط با مناسب‌سازی و مبلمان شهری و اهمیت رسیدگی به مشکلات این عزیزان و نظارت هر چه بیشتر مسئولین ذیربط بالأخص شهرداری‌ها و... در ایجاد تعهد پیمانکاران جهت رعایت قوانین و دستورالعمل‌های مناسب‌سازی مطالبی ایراد کرد.
وی در ادامه از مهم‌ترین مصوبات جلسه را تهیه گزارش تصویری از نقاط مناسب‌سازی شده و نشده شهرستان‌های آزادشهر، نگین شهر و نوده خاندوز و ارائه آن در جلسه بعدی مناسب‌سازی شهرستان توسط بهزیستی، شهرداری‌ها و بخشداری‌ها مطرح و ایجاد بانک اطلاعاتی به‌عنوان پایلوت انتخاب در امور مناسب‌سازی توسط بهزیستی، شهرداری عنوان کرد.
گرزین از دیگر مصوبات را پیگیری مجدد مصوبات اولین جلسه کمیته مناسب‌سازی با توجه به عدم تحقق قریب به‌اتفاق مصوبات و جابجایی پل هوایی و مناسب‌سازی آن برای تردد معلولین با توجه به مناطق مسکونی و مدارس نگین شهر در دو سمت مقابل بزرگراه آزادشهر و گنبد قرارگرفته دانست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 262913