داخلی صفحه گلستان خبر
 
کارگاه آموزشی تکنیک های مقاله نویسی برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان از برگزاری کارگاه آموزشی تکنیک های مقاله نویسی برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی شاهد و ایثارگر خبر داد.
کارگاه آموزشی تکنیک های مقاله نویسی برگزار شد
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، محمدعلی طالع زاری در این کارگاه گفت: کارگاه‌های مهارتی باهدف توانمندسازی دانشجویان تکمیلی در راستای هم‌افزایی علم و عمل و کاربردی نمودن دانش اطلاعاتی این عزیزان با برنامه‌ریزی شش‌ماهه تدوین‌شده است.
وی در ادامه افزود: کارگاه‌ها به‌صورت حضوری و با استفاده از تجارب ارزنده اساتید ایثارگر برای مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا برگزار می‌گردد  و سعی شده است این کارگاه‌های آموزشی به‌صورت دوره‌ای تا پایان سال برگزار گردد.
طالع زاری گفت: هدف اصلی این کارگاه‌ها توانمندسازی عزیزان شاهد و ایثارگر در تمام زمینه‌های علمی هست.
این مقام مسئول اظهار کرد: در این کارگاه چگونگی نگارش مقاله، اجزاء یک مقاله علمی، آشنایی با انواع مقالات و ژورنال‌ها، شرایط و نحوه ارسال مقالات و بسیاری از تکنیک های دیگر  ارائه شد.  
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: سید حسن سید رضایی مدرس کارگاه آموزشی تکنیک‌های مقاله‌نویسی و یکی از ایثارگران مجرب استان مسئولیت تدریس این کارگاه را عهده داشت.
این کارگاه طی دو جلسه دوشنبه 16 مهر 97 و دوشنبه 23 مهر 97 از ساعت 8 صبح الی 12 در سالن اندیشه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 263250