به مناسبت موفقیت جانبازان در مسابقات پاراآسیایی
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بمناسبت موفقیت جانبازان درپاراآسیایی مسابقات
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۳
 

پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بمناسبت موفقیت جانبازان درپاراآسیایی مسابقات 
 
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی بمناسبت موفقیت جانبازان درپاراآسیاییمسابقات نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی از همت و تلاش سلحشوران و دلاورمردان جانباز در مسابقات پارا آسیایی تجلیل کرد و این موفقیت را به تمامی قهرمانان عزیز، جانبازان معظم و معلولان گرامی تبریک گفت.
 
پیام حجت الاسلام والمسلمین شهیدی به مناسبت موفقیت جانبازان در مسابقات پاراآسیایی
 
 
به گزارش «ایثار»، متن پیام حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی به این شرح است:
امروز جامعه اسلامی ایران به جانبازان خویش که مایه عزت و سربلندی این مرزوبوم هستند می‌بالد چرا که به مانند همیشه در مسیر عظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت شریف ایران در عرصه‌های مختلف گام بر می‌دارند.
همت و تلاش سلحشوران و دلاورمردان جانباز، اسوه‌های مقاومت و رشادت در مسیر پرافتخار کسب موفقیت‌های ورزشی در سومین دوره مسابقات پارا آسیایی در جاکارتای اندونزی را که نشان از روحیه ایثار، غیرت و تعهد قلبی‌شان به اقتدار و سربلندی این سرزمین است، شایسته تجلیل و ستایش می‌دانم و این اقدام را جلوه‌ای از همان مجاهدت در راه آرمان‌های الهی برمی شمارم.
بار دیگر معجزه ایمان و اراده، در ساحت غیرت و همت بلند جانبازان سرافراز رقم خورد و مایه فخر و غرور ملت گردیدند. این موفقیت را به تمامی قهرمانان عزیز، جانبازان معظم و معلولان گرامی که در این عرصه تلاش داشته‌اند تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
امید که با الطاف پروردگار متعال، عزتتان افزون و توفیق استمرار موفقیت‌های ارزشمند برای همه عزیزان عنایت گردد.
 
 
کد مطلب: 263371