دیدار با خانواده ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمتگزاری است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۰
مدیرکل بنیاد سمنان گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خادمان شهدا و مایه سرافرازی و سعادت مسئولان نظام است.
دیدار با خانواده ایثارگران موجب تقویت روحیه خدمتگزاری است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌ الاسلام حسن فریدون در ادامه دیدارهای مستمر طرح سپاس روز دوشنبه ۲۳ مهرماه ۹۷ به همراه رییس و معاون بنیاد شاهرود با مادر شهیدان «مجید رضا و ابراهیم حقیقت»، مادر شهید «مجید صالحیان» و همسر شهید «محمود ولیان» دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد سمنان در این ملاقات‌ها گفت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران موجب تقویت روحیه خادمان شهدا و مایه سرافرازی و سعادت مسئولان نظام است.
وی افزود: وحدت و همدلی میان مسئولان و مردم به‌ ویژه پیروی از خواسته‌های شهیدان ضامن تداوم نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.
شهید مجید صالحیان، متولد سال ۱۳۴۲ است که در تاریخ ۱۶ آبان ۶۲ در منطقه پنج وین به شهادت رسید. همچنین شهید ابراهیم حقیقت، متولد سال ۱۳۴۰ است که در تاریخ ۱۲ آبان ۶۱ در منطقه عملیاتی عین خوش به شهادت رسید. شهید مجید رضا حقیقت نیز متولد سال ۱۳۴۲ است که طی عملیات فتح المبین در منطقه رقابیِ به شهادت رسید. شهید محمود ولیان، متولد سال ۱۳۲۵ است که در تاریخ ۲۵ دی‌ماه ۶۵ در منطقه عملیاتی ۷ تپه به شهادت رسید.
انتهای پیام/
کد مطلب: 263456
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...