شهادت یک نعمت الهی است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۴
مدیر کل بنیاد هرمزگان تصریح کرد: شهادت یک نعمت الهی است که نصیب هرکسی نمی شود و تنها انسان های خاصی می توانند به آن دست یابند.
شهادت یک نعمت الهی است
 
به گزارش «ایثار»، محمد رضا پاکدامن در دیدار با مادر شهیدان «منصور صمیمی زاده» و «حسن شنبدی»، گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون، با همکاری مدیران دستگاه های اجرایی استان از هزار و 265 خانواده شهید و ایثارگر دیدار و تجلیل کرده ایم.
وی با قدردانی از ایثارگری ها و جانفشانی های رزمندگان و دلاورمردی های آنان در دوران 8 سال دفاع مقدس، افزود: امنیت ما و نسل های بعد از ما مرهون خون شهدا و جانبازان است و به همین جهت فداکاری های آنان را نباید فراموش کنیم.
پاکدامن ضمن اشاره به مقام والای شهدا تصریح کرد: شهادت یک نعمت الهی است که نصیب هرکسی نمی شود و تنها انسان های خاصی می توانند به آن دست یابند. روحیه ایثار و شهادت فرزندان ایران اسلامی الگوی آزادیخواهان نهضت های اسلامی است و به واسطه این فرهنگ الهی ایران اسلامی مقتدرتر از همیشه در جهان شناخته شده و هیچ دشمنی جرأت تجاوز به این سرزمین را ندارد.
وی افزود: دنیا بداند که برای همیشه تاریخ ملت ایران همه عظمت، داشته ها و موجودیت خود را مدیون شهیدان، جانبازان و آزادگان و خانواده آنان می داند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 263462
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...