مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی:
در عمل به وصایای شهدا حفظ اسلام و ولایت را سر لوحه وظایف خود می دانیم
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم تجدید میثاق با شهدا در اولین روز کاری خود در این سمت گفت: در عمل به وصایای شهدا حفظ اسلام و ولایت را سر لوحه وظایف خود می دانیم.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی، عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در مراسم تجدید میثاق با شهدا، در اولین روز کاری خود در این سمت، که با حضور شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در گلزار شهدای وادی رحمت تبریز برگزار شد گفت: در عمل به وصایای شهدا حفظ اسلام و ولایت را سر لوحه وظایف خود می دانیم. مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در وادی رحمت تبریز و نثار فاتحه به روح طیبه شهدا و امام راحل (ره) اولین روز کاری خود را شروع کرد.
پورحسن و هیئت همراه در ساعات اولیه روز شنبه 28 مهر ماه 1397 در گلزار مطهر شهدای وادی رحمت تبریز حضور یافت و با غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدای والامقام آذربایجان شرقی، دیگر بار با آرمان های شهدا و بنیانگذار کبیر انقلاب شکوهمند اسلامی ایران تجدید میثاق کرد و با استمداد از ارواح طیبه شهدا بر ادامه راه آنان و خدمت صادقانه و خالصانه به جامعه معزز ایثارگری تأکید کردند.
انتهای پیام/
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، گلزار شهدا، مدیرکل، تجدید میثاق،‌اولین روز کاری
کد مطلب: 263581