ریئس بنیاد رشتخوار خبر داد
اجرای طرح واکسیناسیون والدین شهدا در رشتخوار
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲
در راستای ارتقا سطح سلامت والدین شهدای شهرستان رشتخوار 15 نفر واکسینه شدند.
 
به گزارش ایثار خراسان رضوی، طرح واکسیناسیون والدین شهدا با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به همراه تیم مجرب پزشکی در منازل والدین معظم شهدای شهر و روستاهای شهرستان رشتخوار انجام شد.
 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رشتخوار در این خصوص گفت: والدین شهدا جزو ذخایر اصلی انقلاب اسلامی هستند و سلامت و تندرستی ایشان در اولویت های بنیاد است و باید وضعیت درمانی و سلامت ایشان در این ایام به جد پیگیری شود تا از آسیب های آینده جلوگیری شود. 
محسن سلطانی افزود: 15 نفر از این والدین که واجد شرایط دریافت بودند شناسایی و در طرح امسال واکسیناسیون شده اند تا امسال نیز مانند سالهای گذشته از ابتلا به بیماری های فصل سرد درایشان جلوگیری شود.
وی خاطر نشان ساخت: جانبازان روشن دل (دو چشم نابینا)، شیمیایی شدید، ضایعه نخاعی، ایثارگران صعب العلاج و والدین وابسته به تخت  جزء گروه های ویژه محسوب می شوند که در برابر بیماری های ویروسی واکسینه می شوند.
در پایان سلطانی به نقش پایش سلامت و رسیدگی به وضعیت بهداشت و درمان خانواده ها معظم شهدا و ایثارگران در افزایش رضایتمندی و آرامش ایشان تاکید کرد و از تمامی کسانی که در این راه در حال تلاش و کمک به بنیاد هستند قدردانی کرد.
انتهای پیام/

علی رحیمی خبرنگار ایثار رضوی در شهرستان رشتخوارکلمات کليدی: ایثار رضوی، واکسینه، آنفولانزا، والدین شهدا، رشتخوار، خراسان رضوی،
کد مطلب: 263870