داخلی صفحه سمنان خبر
 
دفاع و تائید رساله دکترای مشاور مدیرکل بنیاد سمنان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۳
رساله دکترای آزاده و جانباز سید رضی نبوی چشمی، مشاور مدیرکل بنیاد سمنان مورد دفاع و تائید بنیاد نخبگان استان قرار گرفت.
دفاع و تائید رساله دکترای مشاور مدیرکل بنیاد سمنان
 
به گزارش ایثار واحد سمنان، سید رضی نبوی چشمی، آزاده و جانباز استان سمنان و دکترای رشته مدیریت، گرایش مدیریت منابع انسانی که مدتی است به‌عنوان مشاور مدیرکل سمنان در بنیاد شهید و امور ایثارگران ستاد استان منصوب‌شده است صبح چهار شنبه ۲۵ مهرماه ۹۷ از رساله دکترای خود تحت عنوان " طراحی و تبیین مدل مدیریت استراتژیک منابع انسانی اسرای جنگی در اردوگاه‌های عراق "  در حضور مدیر بنیاد نخبگان استان و تنی چند از اساتید دانشگاه دفاع کرد که موضوع رساله مورد تائید مدیر بنیاد نخبگان استان واقع گشته و مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت.
وی در این طرح به شرایط خاص، بحرانی و مشقت‌بار آزادگان و ضرورت الگوبرداری از شیوه مقاومت و ایستادگی آنان و تسری در شرایط فعلی تحریم‌ها و اقتصاد مقاومتی اشاره‌کرده و برخی از استراتژی‌های مؤثر ازجمله اجتماعی سازی اسیران تازه‌وارد، نقل‌وانتقال آنان بین اردوگاه‌ها و آسایشگاه‌ها، اجرای برنامه‌های آموزشی، هنری، فرهنگی، ورزشی و خلاقیت و نوآوری را تشریح کرده است.
اضافه می‌نماید تاکنون ۴ مقاله علمی و پژوهشی از این طرح اقتباس گردیده و در مجلات معتبر علمی و پژوهشی منتشرشده است. همچنین ۲ مقاله آی اس آی و آی اس سی در مجلات معتبر داخلی و خارجی درج گردیده است. پژوهشگر نامبرده در ۱۴کنفرانس بین‌المللی نیز حضور یافته و علاوه بر سخنرانی و اخذ گواهی، مقاله‌های ارائه‌شده از سوی ایشان نیز در مجلات منتسب به کنفرانس ها منتشر  شده است.
کد مطلب: 263912