خانواده‌های شاهد و ایثارگر مظهر ایثار و فداکاری هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۸
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و کسب رضایت این قشر از جامعه به‌عنوان ولی‌نعمتان مردم ایران، از وظایف اصلی مسئولان است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان شرقی از اهر، یکشنبه 29 مهرماه سال 1397 احمد ابراهیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر به‌اتفاق مددکار این شهرستان با خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر روستای آقدرق دیدار کرد.
ابراهیمی در این دیدارها بابیان اینکه تداوم راه شهدا ضامن بقای انقلاب است اظهار داشت: خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر مظهر ایثار و فداکاری هستند.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان اهر خدمت به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را مایه مباهات  دانست و گفت: دیدار با این عزیزان یک افتخار و فرصت مغتنمی است که موجب تجدید روحیه‌ برای خدمت به بهترین بندگان خداوند می‌شود.
وی تأکید کرد: رسیدگی به مسائل و مشکلات خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر و کسب رضایت این قشر از جامعه به‌عنوان ولی‌نعمتان مردم ایران، از وظایف اصلی مسئولان است.
گفتنی است؛ در این دیدارها رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران اهر با والدین شهید «عادل لقمانی» و همسر و فرزندان جانباز متوفی جمشید بالاکشی زاده ملاقات و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
انتهای پیام/ 

 
کلمات کليدی: ایثار، آذربایجان، شرقی، اهر،‌ دیدار، خانواده های شاهد و ایثارگر، روستای آقدرق
کد مطلب: 263942
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...