داخلی صفحه یزد خبر
 
خوداتکایی ایثارگران از اهداف اصلی مددکاری بنیاد شهید است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۱
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: خوداتکایی ایثارگران از اهداف اصلی مددکاری بنیاد شهید است.
خوداتکایی ایثارگران از اهداف اصلی مددکاری بنیاد شهید است
 
به گزارش «ایثار یزد» معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد دوشنبه 30 مهر در بازدید از مرکز مشاوره شاهد و ایثارگر گفت: خوداتکایی ایثارگران از اهداف اصلی مددکاری بنیاد شهید است.
سید محمدعلی صدرالساداتی اظهار کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران نگاهی پدرگونه به بنیاد دارند و انتظار دارند، مسائل و مشکلاتشان با مراجعه به بنیاد حل و فصل شود.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد با اشاره به قدمت طولانی مددکاری و مشاوره در بنیاد اضافه کرد: رسیدگی به امور عزیزانی که پیش از انقلاب و بعد از آن، در دوران دفاع مقدس و سایر موارد به درجه ایثارگری نائل شده‌اند ضرورت شکل گیری بخش مددکاری را در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد کرده است و می‌توان گفت مددکاری در بنیاد قدمتی در حدود 37 سال دارد و اهداف و سیاست‌های مشخصی را پیگیری می‌کند.
وی افزود: بنابراین مددکاران ما باید تلاش کنند ضمن هدایت صحیح آنان اقدامات لازم را برای حل مشکلات خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهند.
صدرالساداتی تصریح کرد: با توجه به سیاست های کلان بنیاد لازم است همکاران ما توجه داشته باشند، اتکای بیش است حد ایثارگران به بنیاد، اثرات بسیار مخربی در پی خواهد داشت.
کد مطلب: 264067