جايگاه والاي نظام مديون صبر و ايثار خانواده‌های شاهد و ايثارگر است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۶
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در ديدار و سركشي از خانواده هاي شاهد و ايثارگر استان گفت: مردم ما هشت سال بااقتدار و سربلندی مقابل تهاجم دشمنان با مقاومت و ایستادگی به پیروزی رسیدند و اگر صبر و ايثار این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والایی که اکنون دارد، نمی‌رسید.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ امروز چهارشنبه 2 آبان 1397 با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و معاون مالی اداری بانک کشاورزی، از تعدادی از ایثارگران استان دیدار و سرکشی به عمل آمد.
فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد استان در این ديدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدا بر ادامه راه آن‌ها در پاسداری از ارزش‌ها و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تأکید کردند.
مدیرکل بنیاد استان اظهار داشت: مردم ما هشت سال بااقتدار و سربلندی مقابل تهاجم دشمنان با مقاومت و ایستادگی به پیروزی رسیدند و بر اساس وظيفه به حفظ ارزش هاي نظام جمهوری اسلامی پرداختند و اگر صبر و ايثار این بزرگواران نبود این انقلاب هرگز به اهداف و جایگاه والایی که اکنون دارد، نمی‌رسید. 
فریبرز نجفی اذعان داشت: دستگاه‌های اجرایی به‌پاس خون این شهدا باید به برگزاری برنامه‌های متنوعی در جهت نکوداشت یاد شهدا و ایثارگران در حوزه‌های کاری خود بپردازند و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بکوشند.
وی با تأکید بر لزوم استفاده از وجود آزادگان و جانبازان به‌عنوان سرمایه‌های انقلاب و یادگاران دوران دفاع مقدس به‌ویژه در جبهه فرهنگی، افزود: باید گنج‌های درون سینه این بزرگواران جمع‌آوری شود تا جوانان بدانند که ملت ایران در جریان هشت سال دفاع مقدس چه مشقت‌هایی را تحمل کرده است. 
مدیرکل بنیاد استان در پایان با اشاره به اینکه وظیفه همه دستگاه‌ها، ارائه خدمات به ایثارگران است، گفت: همه ما باید در برابر صبر، متانت و عظمت خانواده‌های عزیز شهدا و ایثارگران تعظیم کرده و خدماتی مطلوب و در شأن این عزیزان ارائه دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 264360
 


 
 
روزی که سرمشق آزادیخواهی و نفی سلطه شد
 

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد علی شهیدی نماینده ...