داخلی صفحه یزد خبر
 
شهید «وکیلی زارچی» در زادگاهش تشییع خواهد شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲
مراسم تشییع جانباز شهید «حاج عباسعلی وکیلی زارچی» در زادگاهش برگزار می‌شود.
شهید «وکیلی زارچی» در زادگاهش تشییع خواهد شد
 
به گزارش «ایثار یزد» حاج عباسعلی وکیلی زارچی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس شامگاه دوشنبه 30 مهر پس از تحمل سال‌ها درد و رنج ناشی از مجروحیت، دعوت حق را لبیک گفت و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
این جانباز شهید که از اولین روزهای جنگ تحمیلی در جبهه حضور داشت و به‌افتخار جانبازی نائل شد، مسئولیت ستاد امداد و درمان جنگ را بر عهده گرفت و خدمت به رزمندگان سپاه اسلام را سرلوحه کار خود قرار داد.
این رزمنده و مدیر فعال در دوران دفاع مقدس پس از پایان جنگ تحمیلی از پای ننشست و در قامت خدمت به ایثارگران ریاست ستاد رسیدگی به امور آزادگان را عهده‌دار شد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران با تبریک و تسلیت شهادت این جانباز سرافراز از عموم مردم ولایت مدار دارالعباده دعوت کرد در مراسم تشییع و بزرگداشت که به همین مناسبت منعقد می‌گردد همچون همیشه حضوری باشکوه داشته باشند و با آرمان‌های والای شهدا و امام شهیدان تجدیدعهد و پیمان کنند.
شایان‌ذکر است مراسم تشییع شهید حاج عباسعلی وکیلی زارچی پنجشنبه 3 آبان ساعت 14:30 از میدان امام حسین (ع) زارچ تا حسینیه اعظم سرچشمه زارچ تشییع و در موسسه خیریه علمی فرهنگی کریم که یادگار ماندگار این شهید سعید است به خاک سپرده خواهد شد.
همچنین  مراسم بزرگداشت ایشان دوشنبه 7 آبان از ساعت 7 الی 9 صبح از طرف نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه معزز یزد، استاندار محترم، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه الغدیر استان و فرماندهی انتظامی در مسجد روضه محمدیه برگزار خواهد شد.
مردم شهیدپرور زارچ نیز یکشنبه‌شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد جامع این شهر یاد و خاطره این جانباز شهید را گرامی خواهند داشت.
 پیکر این جانباز شهید ساعت 8:30 صبح چهارشنبه دوم آبان ماه 1397 با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در تهران تشییع شد و برای خاکسپاری به زادگاهش منتقل شد.
کد مطلب: 264372
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...