دیدار با ایثارگران برای مسئولان مایه افتخار و فضیلت است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۸
مديركل بنياد شهيد وامورايثارگران استان كهگيلويه وبويراحمدگفت: دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان مایه افتخار و فضیلت و موجب تجدید روحیه برای خدمت به مردم است.
 
به گزارش  خبرنگار ایثار از یاسوج ، سید منصور موسوی،مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد طهر امروز همزمان با رحلت پیامبر گرامی اسلامی حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت غریب مدینه امام حسن مجتبی (ع) ا  با مادر شهیدان والامقام «احمد و وحید موسوی » دیدار کرد. 
وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران، گفت: در واقع خانواده های شهدا اعم از والدین و همسران شهدا با از خودگذشتگی و ایثاری که نشان دادند، فرزندان و همسران خود را برای حضور در میادین رزم حمایت کردند و موجب شدند تا امروز ایران در اوج امنیت و اقتدار در دنیا قرار داشته باشد.
مدیرکل بنیاد کهگیلویه وبویراحمد والدین شهدا را اسوه و نمونه دانست و تصریح کرد: خدمت خانواده معظم شهدا رسيده ايم تا اعلام بداریم هميشه به ياد شهدا و خانواده آنان هستيم و اميدواريم که بتوانيم دين خود را به نحو احسن نسبت به شهدا ادا کنيم.
موسوی ، با بیان اینکه خانواده های شهدا به ویژه والدین مکرم آنان برای همه خدمتگزاران نظام موجب اميد و قوت قلب هستند، خاطرنشان کرد: ما مديون خون شهدا هستيم و وظيفه داريم تا با خدمت صادقانه پاسخگوی خون شهيدان و در خدمت خانواده های آنان باشيم.وبويراحمد
وی گفت : دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران برای مسئولان مایه افتخار و فضیلت و موجب تجدید روحیه برای خدمت به مردم است.
وی افزود: دلاورمردی ها، رشادت‏ها، فداکاری ها و از خود گذشتگی شهدا نشان از عمق اعتقادات معنوی آنها داشت که بر اثر تربيت صحيح در دامان پاک والدين شهدا ايجاد شده است.
این مقام مسئول، پدران و مادران شهدا را مايه افتخار و سربلندی ملت ايران دانست و تاکید کرد: قطعا نام شما در کنار نام فرزندان شهيدتان در برگ زرين تاريخ اين مرز و بوم به يادگار خواهد ماند و آيندگان به آن افتخار خواهند کرد.
پایان پیام
کد مطلب: 264501
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...