داخلی صفحه کردستان خبر
 
جلسه شورای هماهنگی نخبگان وسرآمدان شاهدوایثارگر برگزارشد
امروز ادامه راه شهدا فعالیت در مسیر علم، دانش و فرهنگ است
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۱
امروز ادامه راه شهدا فعالیت در مسیر علم، دانش و فرهنگ است
 
مدیرکل بنیادشهید گفت: امروز ادامه راه شهدا فعالیت در مسیر علم، دانش و فرهنگ است
 
به گزارش ایثار دومین جلسه شورای هماهنگی نخبگان وسرآمدان شاهدوایثارگر درمحل اداره کل برگزارگردید دراین جلسه نجفی مدیرکل بنیادشهید ضمن تسلیت به مناسبت اربعین  سالار شهیدان حضرت اباعبداالله الحسین گقت: امروز ادامه راه شهدا فعالیت در مسیر علم، دانش و فرهنگ است و فرزندان شهدا و ایثارگران باید مانند پدران خود که در جبهه های نبرد مبارزه کردند، در این عرصه ها مبارزه و پیشرفت کنند و اینگونه به انقلاب  خدمت نمایند.
 
نجفی اظهارداشت:دیروز ایثارگران ما برای دفاع و حفظ   آب و خاک این مملکت، جان خود را که گرانبهاترین هدیه الهی بود فدا کردند، امروز ما نیز باید وقت و استعداد خود را برای سربلندی این نظام و ادامه راه آن عزیزان هزینه کنیم.
 وی افزود:  قطعا فرزندان شهدا و جانبازان نیز با تلاش های علمی خود که ابزاری جهت خدمت به مردم کشورمان است،  ادامه دهنده مسیر شهیدان هستند.
 
 مدیرکل بنیادشهید،  با تاکید بر ضرورت صیانت از فرهنگ ایثار، گفت:  فرهنگ ایثار و شهادت مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است و باید به نسل جوان و نوجوان منتقل شود.
 
درادامه جلسه هفت مورد کتاب ومقاله ارائه شده موردبررسی وتایید نهائی قرارگرفته ومصوب گردید اتاق فکرنخبگان وسرآمدان دربنیادتشکیل ویک غرقه ازآثارنخبگان شاهد درمعاونت فرهنگی دایرگردد.
کد مطلب: 264517
 
 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...