داخلی صفحه گلستان خبر
 
در جلسه شورای اداری عنوان شد:
اجرای قوانین از وظایف اصلی سازمان بازرسی است
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲
مدیرکل بازرسی استان در جلسه شورای اداری و نشست هم‌اندیشی بنیادگفت: حسن اجرای قوانین از وظایف اصلی سازمان بازرسی است.
اجرای قوانین از وظایف اصلی سازمان بازرسی است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ حجت‌الاسلام موسی فتوحی ضمن تسلیت ایام ماه محرم و صفر اظهار داشت: نظارت بر اجرای صحیح قوانین در دستگاه‌های اداری و حسن امور از وظایف مهم این سازمان به شمارمی رود.
وی ادامه داد: تکریم ارباب‌رجوع از عمده مواردی است که در طول سال توسط اداره بازرسی به آن پرداخته می‌شود و هدف بازرسی ارائه پیشنهاد و نگاه اصلاحی در روند حسن اجرای قوانین است.
مدیرکل بازرسی رضایتمندی ارباب‌رجوع را مساوی با افزایش کارآمدی و تبع آن افزایش و کارآمدی نظام دانست و گفت: لزوم آموزش قوانین و جذب نیرو با توجه به تخصص هر فرد در دستگاه اداری ازجمله مواردی است که می‌تواند بسیار کارآمد و مفید فایده باشد.
فتوحی با اشاره به رضایت‌مندی از راه‌اندازی میز خدمت بنیاد در ورودی این سازمان بیان داشت: بوی شهدا و خدمت صادقانه از میز خدمت بنیاد استشمام می‌شود و این جای تقدیر و تشکر دارد که در کمترین و کوتاه‌ترین زمان ممکن ارباب‌رجوع «جامعه ایثارگری» بدون طی مراحل و تشریفات اداری به خدمات خود دست پیدا می‌کند.
در ادامه علی‌اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد استان گلستان ضمن خوش‌آمد گویی و خیرمقدم به مدیرکل بازرسی و هیئت همراه عنوان کرد: مرکز هاتف و میز خدمت بنیاد پیشرو در ارائه خدمات به جامعه ایثارگری برشمرده می‌شود و جلب رضایت حداکثری ارباب‌رجوع از اهداف و الویت های کاری این دستگاه بشمار می‌رود.
فاضلی با اشاره به ویژگی‌های این طرح عنوان کرد: مدت‌زمان ارائه پاسخ بسته به نوع خدمت یا پذیرش درخواست و همچنین ارائه اسناد و مدارک توسط ارباب‌رجوع فرایند ارائه خدمت به متقاضی در قالب کد ره‌گیری اعلام می‌گردد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان در دو سال متوالی 96-95 موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی کشور و استانی شده است.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 264547