تعامل جانبازان ضایعه نخاعی با ریاست کل دادگستری، دادستان و مدیرکل بنیاد استان
تاریخ انتشار : شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴
در جلسه تعامل جانبازان ضایعه نخاعی استان با ریاست کل دادگستری و دادستان که با حضور مدیرکل بنیاد استان برگزار شد در خصوص ارائه خدمات مطلوب‌تر در راستای مطالبات به‌حق ایثارگران تصمیم گیری شد.
 
 
به گزارش ایثار واحد چهارمحال و بختیاری؛ جلسه تعامل جانبازان ضایعه نخاعی استان با ریاست کل دادگستری و دادستان با حضور مدیرکل بنیاد استان در سالن جلسات بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برگزار شد.
در این جلسه ابتدا فریبرز نجفی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن خیرمقدم از خدمات مطلوب دادگستری استان به ایثارگران تقدیر نمود.
وی افزود: ایثارگران عزیز پایه‌ها و ستون‌های انقلاب اسلامی‌اند و در مراجعاتی که به دادگستری داشته‌اند از نحوهٔ برخورد و حمایت قضایی رضایت کامل دارند.
سید عزیزالله هاشمی نماینده جانبازان ضایعه نخاعی استان نیز ضمن تقدیر، درخواست شعبه قضایی ویژه جانبازان ویلچری را نمود که ریاست کل دادگستری نیز در این خصوص قول مساعدت بیش از پیش را داد.
بهرامی ریاست کل دادگستری استان در ادامه بیان داشت: ایثارگران باعث مطرح شدن ایران در جهان شدند چرا که اکنون مسائل ایران جزو سر تیترهای خبری دنیا است.
وی افزود: بی‌شک خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نزد خداوند متعال منزلت خاصی دارند بنابراین خدمت به آنان باعث تقویت روحیهٔ کار کردن در بین افراد و خدمتگزاران به‌نظام جمهوری اسلامی ایران می‌گردد.
در پایان مقرر شد با هماهنگی ریاست دادگستری ا ستان در خصوص ارائه خدمات مطلوب‌تر تصمیماتی اتخاذ گردد تا ایثارگران بتوانند مطالبات به‌حق خود را سریع‌تر به دست آورند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 264616