بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت 13 آبان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان به مناسبت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بیانه ای را صادر کرد
بیانیه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان به مناسبت 13 آبان
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با صدور بیانیه ای با گرامیداشت یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با اسکبار جهانی متن بیانه ای را به شرح زیر صادر کرد:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
سيزدهم آبان ماه؛ سالروز شهادت جمعی از دانشجويان، روز ملي مبارزه با استکبار جهاني، تسخير لانه‏ ي جاسوسي آمريکا و بر ملاشدن سياست ها و نيرنگ هاي استکبار جهاني عليه ايران اسلامي، روحیه استکبار ستیزی را هر سال براي ملت جان بر کف ايران زنده مي کند.
استکبار جهاني که با در اختيار داشتن بزرگ ترين شبکه ‏ي رسانه‏اي دنيا، از رويارويي با ملت ايران طرفي نبسته است؛ اينک با اعمال تحریم های ظالمانه به جنگ رواني روي آورده و آحاد مردم را نشانه رفته است.
غافل از اینکه هنوز هم خون پاک شهیدان مان در رگهای جوانان و نوجوانان این ملت جاریست.
غافل از اینکه انقلاب اسلامی ایران ارزش های گسترده و ماندگاری را رقم زده است که در میان نسل های آتی و همچنین سایر ملت های آزاده جهان چنان شور و شعوری را آفریده که به آنها قدرت خودباوری و عدالت خواهی می دهد تا مرعوب هیمنه پوشالی قدرت های استکباری نباشد و برای استقرار عدالت و آزادی در دنیا مبارزه ای هدفمند، منطقی و عاقلانه را در پیش گیرند.
غافل از اینکه آحاد ملت ایران با همبستگی و اتحاد ملی، جا پای دلاورمردانی گذاشته اند که شجاعانه 8 سال برای صیانت از آب و خاک این سرزمین دفاع کرده اند و جان داده اند و هماره رهرو خون پاک شهیدانی هستند که اقتدار و آرامش را برای این سرزمین به ارمغان آورده اند.
یوم الله سیزده آبان، نگینی درخشان در تاریخ استکبار ستیزی ملت ایران است که یادآور اتفاقات بزرگ و تاریخ سازی است در چنین روزی معمار بزرگ انقلاب را به خاطر فریاد آزادی خواهی و مبارزه با استعمار و استکبار جهانی و استبداد شاهنشاهی تبعید نمودند غافل از اینکه رهبر بزرگ انقلاب 15 سال پس از خروش ظلم ستیز، کاخ های پوشالی استبدادشان را با قدرت ایمان، وحدت و قیام فرزندان برومند خود فرو ریخت.

سیزده آبان در روزشمار انقلاب اسلامی نه یک روز بلکه خود به تنهایی یک تاریخ و انقلاب دیگر است.
سیزده آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران و از سرمایه های جاودان میهن عزیزمان است که حفظ آن در گرو محکوم نمودن جنایت های استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکاست.
حدود چهل سال از اقدام حماسی دانشجویان پیرو خط امام (ره) در تسخیر لانه جاسوسی شیطان می گذرد و در گذر این سالها هیچ تغییری در سیاستها و رفتار دولت مردان آمریکایی رخ نداده است و امروز نیز به اشکال مختلف به دشمنی خود علیه ملت ایران و ملت های مستقل ادامه می دهد گاهی با ابراز تحریم ظالمانه و گاهی با تلاش برای تضعیف و تجزیه کشور های منطقه به سود رژیم کودک کش اسرائیل، اینکه مقامات رسمی دولت آمریکا در اظهارات خود به تشکیل داعش توسط دولت آمریکا اعتراف می کنند به خوبی نشان می دهد که آمریکائیها هر جا لازم ببینند ملت ها را قربانی منافع خویش می کنند.
بنابراین امیدوار کردن مردم به لطف خیالی استکبار جهانی از این پس خیانتی فراموش نشدنی است. امروز همگان فهمیده اند که " فریاد مرگ بر آمریکا" نه از روی احساس و تندروی است بلکه از عقلانیت و واقع بینی دینی ناشی شده است و اینجاست که حامیان دیروز همراهی با آمریکا نیز امروز آشکار و نهان اعتراف می کنند که از ذاکره با آمریکا آبی گرم نخواهد شد.
اقتدار روز افزون ایران اسلامی مرهون وحدت و همدلی مسئولین و دست اندرکاران نظام است که در سایه سار چتر ولایت فقیه و پیروی از آرمانهای مقدس شهدا عینیت یافته است.
لذا در این شرایط حساس همچنان در تمامی عرصه ها با همبستگی و تبعیت عملی از مقام معظم رهبری حمایت خود را از دست آوردهای انقلاب اسلامی با قدرت و قاطعیت اعلام می داریم و بار دیگر با تاثی و احترام به مقام والای شهدای این آب و خاک با اتحاد و همدلی با آرمانهای مقدسشان تجدید پیمان می بندیم.
کد مطلب: 264668
 
 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...