با تصویب شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور:
صدور کارت شناسایی برای جانبازان زیر 25%
تاریخ انتشار : شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۳۴
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خبر داد برای کلیه جانبازان زیر25% کارت شناسایی صادر می گردد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، با تصویب شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور برای کلیه جانبازان زیر 25% کارت شناسایی صادر می گردد.
معاون تعاون و امور اجتماعی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ضمن اعلام این خبر افزود: جانبازان معزز جهت ثبت نام بر اساس زمان بندی درصد جانبازی از آبان ماه سال جاری جانبازان 20% ، جانبازان 15% از اول آذر ماه، جانبازان 10% از اول دی ماه و جانبازان 5% از اول بهمن ماه جهت دریافت کد رهگیری به  دفاتر مرکز هاتف در بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای تابعه استان مراجعه و سپس به سایت ایثار در سامانه خدمات الکترونیک در بخش کارت شناسایی ثبت نام نمایند.
غلامعلی ثموری در ادامه گفت: جانبازان عزیزی که قبلا برای دریافت وام مسکن کد رهگیری دریافت کرده اند نیاز به مراجعه مجدد به مرکز هاتف را ندارد و با همان کد می توانند ثبت نام کنند.
وی اظهار داشت: مشمولین دریافت کارت باید در هنگام ثبت نام نسبت به اصلاح و به روز رسانی اطلاعات مربوطه از جمله آدرس، کد پستی و شماره تلفن و غیره اقدام نمایند.
کد مطلب: 265292