داخلی صفحه بوشهر خبر
 
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۵۱
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرو قامت و امام شهیدان، بر حضور پرشور عموم مردم ولایت مدار، حسینی و شهیدپرور استان بوشهر به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران در راهپیمایی 13 آبان تأکید کرد.
پیام حجت‌الاسلام تشکری به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز
 
به گزارش «ایثار» پیام حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری به شرح زیر است:
بسمه‌تعالی
13 آبان ماه روزی به‌یادماندنی در تاریخ معاصر جمهوری اسلامی ایران است. روزی که نسل جوان و بیدار ایران اسلامی استقامت، ایستادگی و وحدت خویش را به نمایش گذاشتند و نشان دادند که از توطئه‌های آمریکا و استکبار جهانی آگاه‌اند و اجازه نخواهند داد که اهداف سلطه گران در این مرزوبوم عملی شود.
 روزی که جوانان آزاده ایرانی شرف و عزت و استقلال را به خود هدیه دادند و از استعمارگران غرورشان را پس گرفتند و ازجمله روزهای پرفروغی است که در تاریخ ایران‌زمین، همواره برجسته و سربلند است. در این  روز فرزندان ایثارگر و فداکار این مرزوبوم به جهانیان فهماندند که با توکل به قدرت ایمان می‌توان در برابر هر طاغوتی ایستاد.
این‌جانب ضمن تبریک این روز حماسی و بزرگ، و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان سرو قامت و امام شهیدان، از عموم مردم ولایت مدار، حسینی و شهیدپرور استان بوشهر به‌ویژه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران دعوت می‌نمایم تا در راهپیمایی باشکوه و دشمن‌شکن این روز بزرگ همگام با سایر اقشار مردم شرکت نمایند.
ابراهیم تشکری
انتهای پیام/
کد مطلب: 265488
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور