داخلی صفحه گلستان خبر
 
13 آبان در تاریخ ایران، نقطه عطف و سرنوشت سازی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۰۶
مدیر کل بنیاد گلستان با بیان اینکه 13 آبان در تاریخ ملت ایران، نقطه عطف و سرنوشت سازی است، ادامه داد: در این روز حوادثی روی داد که نمایانگر عزت و اقتدار انقلاب اسلامی است.
13 آبان در تاریخ ایران، نقطه عطف و سرنوشت سازی است
 
به گزارش ایثار واحد گلستان؛ علی‌اصغر فاضلی با اشاره به همبستگی ملت ایران در مقابل دشمنان اظهار داشت: 13 آبان سالروز لغو قانون کاپیتولاسیون و روز دانش آموز و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا از روزهای سرنوشت ساز در تاریخ وطن بوده که همه آحاد و اقشار مردم سعی کردند تا نقش حساس و خطیر خود را در آن ایفا نمایند.
 وی با بیان اینکه 13 آبان در تاریخ ملت ایران، نقطه عطف و سرنوشت سازی است، ادامه داد: در این روز حوادثی روی داد که نمایانگر عزت و اقتدار انقلاب اسلامی است.
مدیرکل بنیاد استان گلستان با اشاره به نقش دانشجویان و دانش آموزان در عرصه‌های مختلف گفت: این روز عزیز یادآور حماسه‌ها، ایثار و فداکاری‌های  دانش آموزان و دانشجویان دلیر و انقلابی عزیزمان است که در تاریخ مبارزاتی ملت مسلمان ایران همچون نگینی خواهد درخشید.
علی‌اصغر فاضلی با دعوت از اقشار مختلف مردم به‌ویژه خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در مراسم روز سیزده آبان این روز بزرگ را برگی زرین و مقطعی حساس جهت تجدید پیمان با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و حضرت امام خامنه‌ای «مدظله‌العالی» دانست.
انتهای پیام/


 
کد مطلب: 265523