داخلی صفحه البرز خبر
 
طاهرنژاد:
انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید بر قله اقتدار ایستاده است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز صبح امروز در حاشیه‌ی مراسم راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان گفت: انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید و رنج هزاران ایثارگر در کنار شکیبایی خانواده‌های آنان امروز بر قله اقتدار ایستاده است.
انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید بر قله اقتدار ایستاده است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز ابراهیم طاهرنژاد صبح امروز 13 آبان ماه در حاشیه‌ی مراسم راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک روز دانش‌آموز گفت: انقلاب اسلامی با تقدیم خون هزاران شهید و رنج هزاران ایثارگر در کنار شکیبایی خانواده‌های آنان امروز بر قله اقتدار ایستاده است.
وی در ادامه تصریح کرد: یوم‌الله 13 آبان به همگان نشان داد فرهنگ ایثار و شهادت در مقاطع مختلف با ظهور و بروز خود اجازه‌ی نفوذ بیگانگان و ظلم‌ستیزی را نداده است و مردم با حضور پرشور و تبعیت از ولایت سبب پیروزی شده و زیر بار استکبار نرفتند.
طاهرنژاد یوم‌الله 13 آبان را درس ایثار و شهادت دانست و گفت: واقعه 13 آبان، درس‌هایی از ایثار، خود گذشتگی و شهادت را به دانش آموزان می‌آموزد که این حماسه‌آفرینی‌ها مایه سرفرازی و افتخار است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پایان تأکید کرد: حضور حداکثری ملت غیور و شهیدپرور ایران اسلامی در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر نشان داد پای اهداف شهدا و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.
وی افزود: یوم‌الله 13 آبان سند پرافتخار ماندگار از استکبارستیزی نسلی بالنده است که ایثار و فداکاری، استقامت و پایداری درراه ارزش‌های دینی و ملی را مسیر خود قراردادند.
 
کد خبر 97/453
انتهای پیام/
کد مطلب: 265572