داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز استان هرمزگان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۹
گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز استان هرمزگان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز پنجشنبه مورخ 10 آبان ماه 97 به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز استان هرمزگان قرائت زیارت عاشورا در نمازخانه این اداره کل برگزار گردید که در این مراسم مداحان اهل بیت به نوحه خوانی و مرثیه سرایی پرداختند و در ادامه این مراسم پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت : استان هرمزگان بیش از 170 شهید دانش آموز در دوران هشت سال دفاع مقدس تقدیم انقلاب نموده که این عزیزان همگی در سنگر علم و دانش مشغول به تحصیل بوده اند .
 این مقام مسئول اظهار داشت: شهدای دانش آموز در زندگی فردی و اجتماعی خود دارای روحیه هایی کاملاً معنوی و عاشق اهل بیت (ع) بودند .
 وی افزود: شهداء همگی ولایتمدار بودند و در مسیر ولایت با گامهای استوار پیش رفتند و همواره عزت اسلام و جامعه اسلامی برای آنها مورد توجه و ولی فقیه و نظام اسلامی بعنوان یک دغدغه مهم به آنان مطرح شده بود .
 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان  با بیان اینکه بهره گیری از شیوه زندگی شهداء برای دانش آموزان عامل سعادتمندی و عزت است خاطرنشان کرد حضور دانش آموزان در گلزار شهداء ، یادبودها ، یادواره ها ، کنگره ها در زندگی شخصی به سعادتمندی آنها منجر خواهد بود و از مشکلات مصون می مانند .
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 265588
 


 
 
نیاز امروز ما به بازخوانی میراث شهدا
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...