داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۶
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه مصادف با 13 آبانماه 1397 جلسه شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران با قرائت تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و قسمتی از وصیت نامه شهید معظم علیرضا آرمات از شهدای دانش آموز استان هرمزگان برگزار گردید .
در این جلسه معاونین تخصصی گزارشی از برنامه های حوزه مربوطه ارائه نمودند سپس در ادامه پاکدامن فرارسیدن 13 آبانماه و گرامیداشت 170 شهید دانش آموز استان ، روز دانش آموز و شهید حسین فهمیده گفت : جانبازان و ایثارگران دین بزرگی برگردن جامعه ما دارند . آنان از مال و جان خویش گذشتند و تمام هستی خویش را در طبق اخلاص نهادند .
وی با اشاره به اینکه حال مهمترین وظیفه جامعه در قبال جانبازان احترام و گرامی داشتن دستاوردهای ایثار ایشان است گفت : جمهوری اسلامی ،نظام ولایت فقیه،استقلال،آزادی و حاکمیت دین دستاوردهای ایثار آنان است و جامعه باید این محورهای اصلی و اساسی را حفظ کند و استمرار بخشد . وظیفه دیگر جامعه توجه به شخصیت سراسر ایثار ایشان است و این توجه در واقع اعتنا و احترام به پیشوانه های آزادی و استقلال خویش است .
وی افزود : جانبازان شهیدان زنده انقلابیند ، جانباز همزاد شهادت است ، جانباز همان شهیدی است که بقاهای پیکرش در عالم خاک جا مانده است چه بزرگوارند شهدای زنده انقلاب ، این نعمت الهی و این حیات بهشتی بر جانبازان عزیز مبارک و جاودانه باد .
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 265613
 


 
 
​سوم خرداد روز درخشش پیروزی بر قامت بلند مقاومت و ایثار
 

عبداله ارژندی، اداره کل روابط عمومی و اطلاع ‌رسانی...