13 آبان نقطه عطف جمهوری اسلامی است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۵
فرماندار جاجرم گفت :13 آبان نقطه عطف جمهوری اسلامی است و یادآور سه رویداد بزرگ، تبعید معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) به ترکیه، کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی توسط رژیم سفاک پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط جوانان پیرو خط امام است.
13 آبان نقطه عطف جمهوری اسلامی است
 
 به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی در روز یک‌شنبه مورخه 013/08/97 ساعت 9:30 صبح هم‌زمان با سراسر کشور راهپیمایی 13 آبان روز تسخیر لانه جاسوسی امریکا و روز داتش آموز با حضور پرشور ایثارگران و مسئولین و آحاد مردم شهیدپرور شهرستان جاجرم برگزار شد.
در این مراسم رضا آذری، فرماندار جاجرم  در جمع پرشور مردم اظهار کرد: دشمن همه قدرت خودش را نشان داده است و چهل سال است که یک جنگ تمام‌عیار علیه کشور راه انداختند.
آذری با اشاره به خیانت‌ها و نقشه‌های دشمن علیه انقلاب اسلامی در چهار دهه گذشته افزود: ما در این چهل سال قوی و محکم و مستحکم‌تر شدیم و پیشرفت‌هایی از قبیل انرژی هسته‌ای، فنّاوری و داروسازی و ... داشته‌ایم.
وی با اشاره به بدعهدی آمریکا گفت: به حول و قوه الهی آمریکا منزوی‌تر شده است و از مقاومت انقلاب اسلامی در طول چهل سال باید درس بگیرد.
فرماندار جاجرم با اشاره به ۱۵۴ شهید در شهرستان جاجرم اظهار داشت: شهدا به ندای امام خودشان راهی جبهه‌های حق علیه باطل شدند و جانشان را برای کشور نثار کردند.
وی با طرح این پرسش که چرا از موشک‌های جمهوری اسلامی می‌ترسید و می‌گویید باید کنار بگذارید گفت: آمریکا می‌خواهد با جنگ روانی اهداف خودش را پیاده کند.
آذری با اشاره به اینکه در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی هستیم اظهار داشت: با همدلی مردم و به کوری چشم دشمنان این ملت،  چهل‌سالگی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت.  
کد مطلب: 265632