داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در راهپیمایی ایام الله 13 آبانماه
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۵
حضور خانواده های معظم شاهد و ایثارگر در راهپیمایی ایام الله 13 آبانماه
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان ، روز یکشنبه 13 آبانماه 97 پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق خانواده های شاهد و ایثارگر در مراسم راهپیمایی ایام الله 13 آبانماه و روز استکبار ستیزی و تسخیر لانه آمریکا جنایتکار که از هتل هرمز بندرعباس برگزار گردید شرکت نمودند .
پاکدامن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه مراسم راهپیمایی ایام الله 13 آبانماه به اقدامات دشمنان قبل از انقلاب اشاره و بیان داشت : کودتای 28 مرداد قانون سنگین کاپیتولاسیون ، غارت و چپاول ملت ایران توسط استکباری استبداد و سرکوب مخالفان ، انقلابیون و به شهادت رساندن آنها و تشکیل سازمان های مخوف ساواک ، تحرکات و مداخلات غیر قانونی آمریکا در ایران از جمله بخشی از جنایات استکبار جهانی قبل از انقلاب است .
وی ادامه داد : پس انقلاب هم با ایجاد جنگ داخلی ترکمن صحرا ، کردستان ، سازماندهی کودتای نوژه و تحریک عراق و تمام شیوخ عرب علیه ایران و همچنین در ادامه ترورهای وسیع ، در اختیار گذاشتن سلاح شیمیایی به آنها ، تحریم ایران و  معرفی این کشور به عنوان مانع روند صلح در خاورمیانه از دیگر جنایات است .
پاکدامن تاکید کرد : 13 آبانماه فرصت مغتنمی برای روشنگری و عمق بخشی نسل نوجوان جامعه فرهنگ استکبار ستیزی است تا جوانان در هر سنگری به دفاع از ایران بپردازند .
وی با اشاره به معرفی خط مشی های امام (ره) و رهبر انقلاب دانشجویان پیرو امام (ره) و رهبری تسخیر کنندگان لانه جاسوسی آشنا کردن نسل جوان با توطئه های استکبار در گذشته و آینده و تبین نقش دانش آموزان در روند پیروزی انقلاب اسلامی از دیگر اهداف یوم الله 13 آبان بر شمردند .
انتهای پیام ./
 
کد مطلب: 265654