نشست کمیته ایثارگران ستاد سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶
سومین نشست کمیته ایثارگران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور اعضای این کمیته برگزار شد.
نشست کمیته ایثارگران ستاد سالگرد پیروزی انقلاب برگزار شد
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یارنسب مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 13 آبان ماه در سومین جلسه کمیته ایثارگران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ضمن گرامی داشت روز 13 آبان گفت: با توجه به شرایط موجود، برنامه‌های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به صورت ویژه و خاصی برگزار می‌شوند.
وی افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز از روز 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور تا 22 اسفندماه روز بزرگداشت شهدا برنامه‌هایی را برگزار می‌کند. در این مدت 2 کنگره بین‌المللی برگزار می‌شود و هر استان نیز در یک روز برنامه‌ای را اجرا خواهد کرد.
مدیرکل امور فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: از تمام دستگاه‌های عضو کمیته ایثارگران ستاد چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می‌خواهیم علاوه بر اجرای برنامه‌های جاری خود برای سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه‌های مرتبط با حوزه ایثار و شهادت را با هماهنگی کمیته ایثارگران برگزار کنند.
در این جلسه نمایندگان وزارت جهاد کشاورزی، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ارتش، سازمان تبلیغات اسلامی، شورای عالی استان‌ها و کانون زندانیان سیاسی مسلمان پیش از انقلاب نیز به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 265661