داخلی صفحه خوزستان خبر
 
حماسه ای دیگر، با حضور خانواده شهدا و ایثارگران خوزستان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۱۴
مردم شریف خوزستان با حضور در راهپیمایی 13 آبان شکوه اتحاد و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.
حماسه ای دیگر، با حضور خانواده شهدا و ایثارگران خوزستان
 
مردم شریف خوزستان با حضور در راهپیمایی 13 آبان شکوه اتحاد و انسجام خود را به نمایش گذاشتند.
بمناسبت 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار  جهانی، سالروز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز، مردم همیشه در صحنه خوزستان بار دیگرشکوه وحدت و همدلی خود را فریاد زدند.
در اهواز نیز، همزمان و همنوا باسراسر ایران اسلامی ، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با حضور در راهپیمایی 13 آبان، عشق و ارادت خود را نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری به نمایش گذاشتند.
شمار زیادی از اقشار مختلف مردم بویژه خانواده شهدای دانش آموز، خانواده شهدای طریق الحسین(علیه السلام) ، خانواده شهدا و ایثارگران مدافعان حرم و حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز ، جانبازان، آزادگان، مدیر کل و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان ، با حضور منسجم خود، بار دیگر فریادگر اتحاد و همدلی خود در برابراستکبار جهانی شدند.
گزارشهای رسیده از سایر شهرستانهای استان خوزستان نیز حاکی از حضور حماسی و تماشایی قشرهای مختلف مردم بویژه خانواده های شاهد و ایثارگر، مدیران و کارکنان بنیاد در این همایش ملی است.
روز 13 آبان که در تقویم رسمی کشورمان به عنوان روز مبارزه با استکبار نام‌گذاری شده ،یادآور سه واقعه مهم تبعید امام خمینی(ره) به ترکیه در سال 1343، روز دانش‌آموز و سالروز تسخیر لانه جاسوسی امریکا در 13 آبان 1358 است.
 
کد مطلب: 265686